Hinnad al.

459€

reisija kohta

Cattolica

CATTOLICA- võrratu Itaalia avastusretk koos lastega

Värviliste päikesevarjudega üle külvatud kaunis ja kuldne liivarand ning rahulik meri- see on Cattolica. Lainemurdjad kaitsevad pikka ning lauge merepõhjaga randa Aadria mere lainete eest. Väikelinna roheluses kulgeb aeg itaallastele omaselt rahulikus tempos tänavakohvikutes istudes. Peaaegu autovabas väikelinnas on mugav jalgsi liigelda, sest kõik jääb lühikese jalutuskäigu kaugusele.
Elegantsed ostu- ja jalakäijatetänavad viivad kaunile Primo Maggio keskväljakule, värvimuusika saatel tantsisklevate purskkaevude juurde. Ööelutaeva täheks on hiigelsuur Baia Imperiale diskoteek. Linna veerel paiknev akvaarium Le Navi pakub midagi kõigile pereliikmetele - majesteetlikest pingviinidest haide ja raideni. Lühikese bussisõidu kaugusele jäävad Riccione Aquafani veepark ja Oltremare teemapark. Kaugemale sõites ootavad avastamist Emilia Romagna idülliline maastik ja ajaloolised linnakesed. Põneva ekskursiooniprogrammi raames saab tutvuda San Marino väikeriigi, ajaloolise Firenze ning armastajate paradiisi Veneetsiaga.

 

Sel hooajal pakume majutust ka Cattolicaga külgnevas Gabicce Mare kuurordis, mis on kaunis linn Aadria mere rannikul. Gabbice Mare asub Marche maakonnas, kuid piirneb Emilia Romagna maakonnaga jagades selle traditsioone ja kombeid.
Gabicce Mare võlub teid ilusa laia ja lauge liivarannaga , mis on väga sobiv lastega peredele, rohkete ajaveetmiskohtadega , oma külalislahkuse ning suurepäraste loodusvaadetega. Linna taga kõrgub kaunis Gabicce Monte mägi, kus on samuti head restoranid, imelise vaatega õhtutuledes Cattolicale, Riccionele ning kogu rannikule. Gabicce Monte mäel asub ka üks Aadria mere piirkonna populaarseimatest diskoteekidest, Baia Imperiale.

 

Lennujaamatransfeerid: Rimini lennujaamast Cattolica hotellidesse on u 18 km, sõiduaeg u 30 min.

Sihtkoha eelised

+Cattolicas on kõik vajalik jalutuskägu kaugusel
+Suvehooajal toimub palju üritusi, kontsertidest filmifestivalideni
+Erakordselt huvitav ekskursiooniprogramm
+Sobib igas vanuses külastajale

Rahvaarv ja vahemaad

Cattolica u 17 000 elanikku
Riccione 10 km
Pesaro 15 km
Rimini 20 km
Ravenna 77 km
Bologna 140 km
Firenze 180 km
Veneetsia 230 km
Rooma 320 km

*Reisikorraldaja: AURINKO

Liitu meie uudiskirjaga

© Emeraude Reisid

Vana Viru 4 10111 tallinn  Tel 5177181

REG. N 12409243    KM N. EE101607742