Delhi:

Holiday Inn/Clarks Shiraz
HOTELL 4 tärni  Delhi, India

03.02 üks öö Delhi hotellis Holiday Inn Mayur Vihar (ametlikult 4* superior)
04.02 üks öö Agra hotellis Clarks Shiraz (ametlikult 4* superior)
05.02 üks öö hotellis Holiday Inn New Delhi Aerocity
12.02 üks öö hotellis Holiday Inn New Delhi Aerocity

1. Holiday Inn Mayur Vihar asub Delhi lennujaamast u 25 km kaugusel, Mayur Vihari ärirajoonis. Hotellis on välibassein, jõusaal, 24 h avatud Aasia ja Vahemere roogi pakkuv kohvik ning restoran Kylin Experience, lift, tasuline wifi, pagasiruum, valuutavahetus, 24 h avatud ärikeskus. 10-korruselises hotellihoones on kokku 191 tuba. Deluxe toas on konditsioneer, lame-ekraaniga TV, kohvi- ja tee valmistamise vahendid, tasuta seif, tasuline wifi, äratuskell ja triikimisvahendid. Executive toad on ruumikamad kui deluxe toad.


2. Clarks Shiraz asub Agra peamisest vaatamisväärsusest Taj Mahalist jalgsi 3 km ja autoga 6 km kaugusel. Hotelli a la carte katuserestoranist avaneb päevasel ajal vaimustav vaade nii Taj Mahalile kui Punasele kindlusele. Õhtuti on restoranis elav klassikaline India muusika. Hotellis on veel ka Rootsi lauaga restoran, baar ning kohvik. Hotellis on välibassein täiskasvanutele ja lastele. Tervisekeskuses jõusaal, aurusaun ja jacuzzi. Mängude toas on piljard, lauatennis, lauahoki. Hotellis on kokku 237 tuba. Superior toas individuaalselt reguleeritav konditsioneer, TV, telefon, minibaar, föön, tee ja kohvi valmistamise vahendid. Superior toad paiknevad hotelli 1. ja 2. korrusel. Deluxe toad on ruumikamad kui superior toad, paiknevad kõrgematel korrustel, vannitoas hommikumantlid ja sussid ning suurem valik pesemisvahendeid kui superior toas. 

3. Holiday Inn New Delhi Aerocity jääb lennujaamast 4 km kaugusele. 5-korruselises hotellihoones on välibassein, tasuta jõusaal, aurusaun ja Soome saun, 24 h avatud retseptsioon, restoran, baar, wifi, liftid, ärikeskus. Hotellis on kokku 265 tuba. Superior toas ( 32 m2) isereguleeritav konditsioneer, lame-ekraaniga TV, telefon, minibaar, seif, tee ja kohvi valmistamise vahendid, pudel vett, kolmekordsed aknad, padjamenüü, triikimisvahendid. Vannitoas dušikabiin, wc, hommikumantlid ja sussid, föön. Deluxe toad asuvad hotelli kõrgematel korrustel.

Andamani saared:

Peerless Sarovar Portico/Munjoh Resort
HOTELL 4 tärni  Andamani saared, India

 

05.02 üks öö Port Blairi hotellis Peerless Sarovar Portico
06.02-09.02 neli ööd Havelocki hotellis Munjoh Resort
10-11.02 kaks ööd Port Blairi hotellis Peerless Sarovar Portico

1. Peerless Sarovar Portico on ainus Port Blairi rannahotell asukohaga Corbyn's Cove'i rannas. Hotellihoone paikneb pea 5 hektari suuruse aia lopsakas roheluses. Hotellis on restoran ja baar, jõusaal. Saab mängida lauatennist ja koroonat. Rannas on veespordivahendite rent. Aiavaatega toas konditsioneer, TV, tee ja kohvi valmistamise vahendid. Üks lai või kaks eraldi voodit. Internet lisatasu eest. Triikimisvahendeid saab laenutada hotelli vastuvõtust. 

 

2. Munjoh Resort asub palmisalus, rand nr.5-st u 200 m kaugusel. Rannas saab tegeleda veespordiga. Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, restoran ja baar. Hotellis on kokku 39 tuba. Toas konditsioneer, TV, tee ja kohvi valmistamise vahendid.  

Delhi ja Andamani majutus

Liitu meie uudiskirjaga

© Emeraude Reisid

Vana Viru 4 10111 tallinn  Tel 5177181

REG. N 12409243    KM N. EE101607742