DOMINIKAANID EKSKURSIOONID

Koguge puhates uusi elamusi!

Pakume teile valiku eestikeelseid ekskursioone, mille toimumise eelduseks on vähemalt 15 osavõtjat. Juhul, kui soovijaid on vähem, siis on võimalik osaleda võõrkeelsetel ekskursioonidel. Nende toimumispäevad ja marsruut võivad eestikeelsest ekskursiooniprogrammist mõnevõrra erineda. Lastele kehtib hinnasoodustus (juhul kui ekskursiooni kirjelduse juures ei ole mainitud teisiti).
NB! Ekskursiooniprogramm ja hinnad on esialgsed ning võivad muutuda. Sihtkohas pakutavate ekskursioonide valik võib olla laiem kui meie veebilehel.

Puerto Plata linnaekskursioon
Tutvume Puerto Plata linna vaatamisväärsustega. Tõuseme köisraudteega u 800 m kõrgusele Isabel de Torrese mäetippu, kus kõrgub hiiglaslik Kristuse kuju.  Naudime hingematvad vaateid merele ja Puerto Plata linnale. Külastame Brugali rummitehast , merevaigugaleriid ning 16.sajandil ehitatud San Felipe kindlust. Vaba aeg sisseostudeks.

Hind: Puerta Plata linnaekskursioon sisaldub reisipaketi hinnas
Kestus: Terve päev (u 8:30-15:00)
Hind sisaldab: Transporti ja sissepääsumaksusid


Santo Domingo linnaekskursioon
Tutvume Dominikaani Vabariigi pealinna ja ühtlasi ka suurima linna vilka ja värvika elustiiliga. Külastame nn Uue Maailma esimest katedraali, Kolumbuse poja Diego kodumaja, koloniaalajastu linnaosa Zona Colonialist. Aega jääb ka linna tähtsaimal ostutänaval jalutamiseks ja sisseostude tegemiseks.

Kestus: Terve päev (u 6:00 - 19:00)
Hind: 76 € ja 39 € laps vanuses  4-12. a
Hind sisaldab: Transporti, hommikusöögipakki bussis, lõunasööki ja sissepääsumaksusid


Santiago ja Jarabacoa
Sõidame sisemaale ning naudime kauneid vaateid mägedes. Uurime, kuidas valmistatakse käsitsi kvaliteetsigareid ja kohvi ning teeme jalutuskäigu kauni kose juurde. Tagasiteel teeme peatuse ka miljonilinnas Santiagos, kus jääb aega linnaga tutvumiseks ja sisseostude tegemiseks.

Kestus: Terve päev (u 7:00–19:00)
Hind: 64 € ja 32 € laps
Hind sisaldab: Transporti ja lõunasööki

Liitu meie uudiskirjaga

© Emeraude Reisid

Vana Viru 4 10111 tallinn  Tel 5177181

REG. N 12409243    KM N. EE101607742