Malaisia

Hinnad al.

2099€

reisija kohta

MALAISIA KOMBINEERITUD REIS

Kuala Lumpur-Melaka-Penang 6 ööd ja Langkawi 4 ööd 
 
Eestikeelse grupijuhiga reis toimub 02.03.2020-14.03.2020 (10 ööd sihtkohas)

Varajase tellija soodushind 2099 € reisijale kaheses toas. Tavahind 2349 eurot.

Kuala Lumpur/Melaka/Penang 6 ööd - Langkawi 4 ööd 

Põneva kombineeritud Malaisia reisi käigus saab kogeda modernse suurlinna Kuala Lumpuri melu,  näha ajaloolist sadamalinna Melakat, viibida idamaiste kultuuride kokteilsaarel Penangil ja nautida rahulikku rannapuhkust Langkawil. 
Kuala Lumpuris saab südamest šopata, Langkawi paradiisirandadel mõnusalt peesitada.

Kuala Lumpur – 6 ööd Suurlinna pilvelõhkujad ja ostuvõimalused


Ülisoodsa hinnatasemega Kuala Lumpur on ostlejate paradiis - lisaks hiigelsuurtele kaubanduskeskustele leidub nii värvikirevad Little India basaare kui Chinatowni elavaid ööturge. Kaubavalik varieerub lihtsast malai käsitööst moemajade trendikaimate kollektsioonideni. 

Kuala Lumpuri keskuse arhitektuur on segu britiaegsest koloniaalstiilist, islami ehituskunstist ning modernsetest pilvelõhkujatest. Linna sümboliks on taeva poole kõrguvad Petronase kaksiktornid.


Kuala Lumpur koosneb mitmest täiesti eri-ilmelisest linnaosast, samas on linn piisavalt kompaktne mugavaks jalgsi ringiliikumiseks. Õhtuid veedetakse linna nn Kuldse Kolmnurga piirkonna pubides, diskoteekides, karaoke- ja kokteilibaarides ning malai rahvusprogrammiga restoranides.

Sihtkoha eelised:
-Multikultuurne linn roheluses
-Erakordselt head ostuvõimalused
-Põnevad vaatamisväärsused nii keskuses kui selle lähiümbruses
-Mitmekesine restoranivalik

Langkawi – 4 ööd Rahulik puhkuseparadiis Andamani meres
Langkawi saare roheluses ootab teid mugav hotell ja kookospalmidega ääristatud liivarannad, mis sobivad ülihästi ka lastega peredele. Langkawi puhkuserahu ei riku miski. Sümpaatset ja rahulikku atmosfääri vürtsitavad erinevad Langkawi rahvusgrupid: malaid, hiinlased ja hindud. Ka saare restoranide menüüst saate vastavalt tujule valida kas malai, hiina või india roa.  

Päikest võib nautida lisaks kaunitele liivarandadele ka luksusliku katamaraani pardal või Langkawi rannikuäärsetel satelliitsaartel.

Sihtkoha eelised:
-Pikad, kaunid ja rahulikud rannad
-Lai valik rahvuskööke
-Heatasemeline golfiväljak

REISI PROGRAMM: 
Esmaspäev, 02.03. Õhtul lend Tallinn-Istanbul ning öösel lend Instanbul-Kuala Lumpur


Teisipäev, 03.03 Saabumine Kuala Lumpurisse. Maandume kell 17:15 Kuala Lumpuri lennuväljal ning sõidame hotelli Ibis****. Check-in ja vaba õhtu. 


Kolmapäev, 04.03 Kuala Lumpuri linnaekskursioon. Peale hommikusööki hotellis alustame päeva Batu koobaste külastusega, kuhu jõuame ülesmäge mööda 272 trepiastet. Koobastes paikneb hindu jumalate armee juhile - Muruganile pühendatud tempel. Kuala Lumpuri linnaekskursiooni käigus näeme kontrastina nii moodsaid pilvelõhkujaid kui koloniaaalhooneid. Teeme pildistamispeatuse kuningapalee ning Petronase tornide juures, näeme Rahvusmonumenti, möödume järveaedadest, külastame Iseseisvusväljakut ning keskturgu. Käime maailma suurimate hulka kuuluvas Selangori tinatehases, kus meile tutvustatakse tina valamist, poleerimist, graveerimist jpm. Ööbimine hotellis Ibis****. 


Neljapäev, 05.03 Kuala Lumpur / Melaka. Peale check out-i ja hommikusööki hotellis suundume ühte Malaisia vanimatest sadamalinnadest - Melakasse (sõiduaeg u 2,5 tundi). Melaka peamiseks sümboliks on Christchurch ehk 18.sajandil roosadest hollandi telliskividest ehitatud kirik. Näeme ka UNESCO maailmapärandisse kuuluvas linnas Aasia vanimat hollandlaste ehitatud hoonet - 17.sajandist pärit Stadhuys'i. Kohe selle kõrval asuvad Porta de Santiagi kindluse varemed. Püha Pauluse mäekünkal paikneva samanimelise kiriku varemed pärinevad juba 14.sajandist. Selle ehitas Portugali kapten ning oli kasutusel kuni 16.sajandini, mil hollandlased mäejalamile omaenda kiriku püsti panid.  Näeme nn Harmooniatänaval nii templeid kui mošeed. Peale lõunapausi (lisatasu) saame melaka ajaloolisi hooneid ka jõekruiisil imetleda. Ööbime Melaka hotellis Hatten****. 


Reede, 06.03 Melaka / Kuala Lumpur. Peale check-outi ja hommikusööki Melaka hotellis sõidame tagasi Kuala Lumpurisse. Teel külastame Malaisia administratiivkeskust - Putrajayat. Näeme Kagu-Aasia kõrgeima kupliga Putra mošeed, mis mahutab u 15 000 palvetajat. Perdana Putra on Putrajaya kroonijuveel ning Malaisia peaministri kontor. Vaba pärastlõuna, check-in ja ööbimine hotellis Ibis****. 


Laupäev, 07.03 Kuala Lumpur / Penang. Peale hommikusööki Kuala Lumpuri hotellis võtame bussiga suuna Penangi saarele (u 5 tundi), mis kuulub samuti UNESCO maailmapärandi hulka. Teel peatume kuninglikus Kuala Kangsari linnas, kus näeme kaunist kuldsete sibulakujuliste kuplitega Ubudiah mošeed, imposantset valgest marmorist kuninglikku residentsi - Iskandariah paleed ning Istana Kenangani ehk Mälestuste paleed - so suurepärane malai puitarhitektuuri näide, mis on ehitatatud ilma ühegi naelata. Check-in ja ööbimine hotellis Holiday Inn Resort Hillview****.


Pühapäev, 08.03 Penang. Peale hommikusööki hotellis külastame liblikafarmi, kus imetleme eksootilisi ja haruldasi liblikaid, näeme liblikainkubaatorit ja käime looduskaitsealuste liblikate muuseumis. Seejärel läheme sajandivanusesse botaanikaaeda, kus tutvume 
looduskaitsealuste taimeliikidega ning näeme aias elavaid ahve. Pealelõunal teeme pildistamispeatuse Fort Cornwalli kindluses ning jalutame Penangi pealinna Georgtowni hiinalinnas. Käime rikkalikult kaunistatud Khoo Kongsi hiina templis. Vaba pärastlõuna, ööbimine hotellis  Holiday Inn Resort Hillview****.


Esmaspäev, 09.03 Penang-Langkawi. Peale hommikusööki hotellis check-out ning sõit sadamasse. Seilame praamiga Penangi saarel Langkawile (u 2 tundi). Check-in hotellis Berjaya Langkawi Resort ****.


Teisipäev, 10.03. Langkawi. Rannapuhkus, lisatasu eest võimalik osaleda ekskursioonidel. Majutus hommikusöögiga hotellis Berjaya Langkawi Resort ****.


Kolmapäev, 11.03. Langkawi. Rannapuhkus, lisatasu eest võimalik osaleda ekskursioonidel. Majutus hommikusöögiga hotellis Berjaya Langkawi Resort ****.


Neljapäev, 12.03. Langkawi. Rannapuhkus, lisatasu eest võimalik osaleda ekskursioonidel. Majutus hommikusöögiga hotellis Berjaya Langkawi Resort ****.


Reede, 13.03. Langkawi-Kuala Lumpur. Check-out Langawi hotellist, transfeer lennujaama ning lend Penang-Kuala Lumpur. Õhtul lend Kuala Lumpur-Istanbul. 


Laupäev, 14.03. Hommikul lend Istanbul-Tallinn. 12:00 saabumine Tallinna lennuväljale.

ESINDAJA SIHTKOHAS
Saabumisjärgselt viib eesti keelt rääkiv reisiesindaja läbi transfeeri ja infotunni, mille toimumise kellaaja teatab esindaja teile transfeeril. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Esindajaga saab ühendust ka telefoni teel. Esindaja mobiiltelefoni numbri avaldame vahetult enne reiside algust.

REISI INFOLEHE saadame vahetult enne reisi algust.

LENNUD JA LENNUJAAMATRANSFEERID
Lennud Tallinn-Istanbul-Kuala Lumpur-Istanbul-Tallinn Turkish Airlines'iga, Penang-Langkawi laevaga (kestus u 3 t), Langkawi-Kuala Lumpur siselennuga (kestus u 1 t ja 10 min).

Kuupäev                 Suund                       Väljumine     Saabumine 
02.03.2020     Tallinn-Istanbul                       18:10     22:30
03.03.2020     Istanbul-Kuala Lumpur          01:45    17:15 
07.03.2020     Penang-Langkawi                   14:00     17:00 
13.03.2020     Langkawi-Kuala Lumpur       19:40    20:50 
13.03.2010     Kuala Lumpur-Istanbul          23:40    06:20+1 
14.03.2020     Istanbul-Tallinn                        09:40    12:00
+1 saabumine järgmisel päeval

Transfeer Kuala Lumpuri rahvusvahelisest lennujaamast hotelli kestab sõltuvalt liiklusoludest 1-1,5 t. 
Pisikeses Langkawi lennujaamas on tax free kauplus, kohvik, kaks restorani, rahavahetus ning sularahaautomaadid.

HINNAS SISALDUB:
-Lend Tallinn-Istanbul-Kuala Lumpur-Istanbul-Tallinn (Turkish Airlines, turistiklass)
-Laevapilet Penang-Langkawi ( u 3 tundi)
-Siselennupilet Langkawi-Kuala Lumpur (u 1 tund ja 10 min)
-Majutus hommikusöökidega 4* hotellides: 3 ööd Kuala Lumpuris, 1 öö Hattenis, 2 ööd Penangil, 4 ööd Langkawil
-Vaatamisväärsuste piletid  
-Kogu reisi vältel eestikeelne giid-reisisaatja

HINNALE LISANDUB:
-Lõuna- ja õhtusöögid
-Majutus üheses toas
-Reisikindlustus
-Langkawi saarel lisatasulised eksursioonid 

NB! Reisi toimumine oleneb osalejate arvust.

REISIDOKUMENDID JA RIIKI SISENEMINE

Eesti kodanik saab Malaisias viisavabalt viibida kuni 90 päeva korraga. Vajalikud dokumendid riiki sisenemisel:
- pass, kehtiv vähemalt 6 kuud alates riiki sisenemise kuupäevast
- edasi-tagasi piletite broneering
- soovitav hotelli broneeringu kinnitus
- piisavate rahaliste vahendite olemasolu
- soovitav on tervise- ja reisikindlustus

NB! Saatkond võib nõuda lisadokumente. Kui te ei ole Eesti kodanik, palun kontrollige reisidokumentide ja viisa vajalikkust oma lähimast saatkonnast.

*Reisikorraldaja: AURINKO OÜ

Liitu meie uudiskirjaga

© Emeraude Reisid

Vana Viru 4 10111 tallinn  Tel 5177181

REG. N 12409243    KM N. EE101607742