Kuuba ekskursioonid

Viñalesi org
1999. aastal UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud Viñalesi org asub Kuuba kõige läänepoolsemas provintsis. Orus on ainulaadne maastik, mille moodustavad mogote’d, Juura ajastust pärit ümmarguste tippudega mäed. See on üks Kuuba kõige viljakamaid piirkondi, kus kasvatatakse, koristatakse, kuivatatakse ja töödeldakse maailma parimat tubakat. Külastame tubakamaja Casa del Veguero´t, kus tutvustatakse tubakatootmise eri tahke. Paadireis läbi jõekoopa ja karstiala e mogote, samuti ka eelajalooliste maalingute värviküllane jäljend, mis kõrgub ligi 120 meetrisel järsul kaljuseinal, pakuvad omapärase, lõbusa ning hariva kogemuse. Ekskursiooni lõpus naudime vaateplatvormilt lummavat panoraamvaadet.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, mugavad jalatsid.
Kuupäev: Korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: tutvustav, terve päev

Havanna linnaekskursioon

Hoolikalt läbimõeldud ekskursioon annab Havannast suurepärase ülevaate. Külastame nii koloniaalajastu kui tänapäevane Havanna osa. Esmalt suundume vanasse Havannasse, mis on suures osas autovaba, ning sobib tutvumiseks jalutades. Ajalooline ja koloniaalajastust pärit kesklinn on nagu vabaõhumuuseum, kus saab näha arhitektuuri, kunsti ja kultuuri. Linna teist poolt kutsutakse tänapäevaseks Havannaks, mis on sama huvitav, kuid ehedalt linnalik. Ka seal on ajaloolisi vaatamisväärsusi, kuigi need pärinevad teisest ajastust. Külastatavad kohad (ülevaatlik, ilma sisenemiseta): Plaza San Francisco de Asís - Plaza de la Catedral - Plaza Vieja - Plaza de Armas - Palacio de los Capitanes Generales (linnamuuseum) - Capitol - Parque Central - baar-restoran Floridita ja Bodeguita del Medio - Havanna ülikool - Plaza de la Revolución (Revolutsiooni väljak) ja Boulevard Malecón. Ülevaatlikul linnaekskursioonil näeme kõiki mainitud vaatamisväärsusi, kuid igasse kohta me ei sisene. Nelja tunni jooksul näete palju ning pärast ekskursiooni on teil võimalik külastada teile meeldinud kohti omas tempos ja järjekorras.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, mugavad jalatsid.
Kuupäev: Korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: tutvustav, terve päev

Kabaree Tropicana

Põneva ajalooga Tropicana revüüteater lahutab teie meelt kuulsate Kuuba rütmidega, mis on segatud rumba, mambo, šansonettide ja ladina džässiga. 1939. aastal müüs Havanna koorekiht, kelle omanduses see ekstravagantne kinnisvara oli, selle hoone ettevõtjale, kelle soov oli avada seal 300 inimest mahutav öölokaal. Müüjatel oli üks tingimus - uus omanik pidi säilitama võimalikult palju puid, põõsaid ja taimi. See ajalooline detail teeb Tropicana eriliseks – terve klubi on ümbritsetud lopsaka rohelusega. 1992. aastal tunnistas Ameerika Restoranitööstuse Akadeemia Tropicana parimaks kabareeks Ameerikas, hinnates koha viie teemanti vääriliseks. NB! Kabareesse pääsevad vanemad kui 18 aastased külastajad!

Kaasa võtta: kaamera, peakate, mugavad jalatsid.
Kuupäev: Korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: meelelahutuslik, pool päeva

Liitu meie uudiskirjaga

© Emeraude Reisid

Vana Viru 4 10111 tallinn  Tel 5177181

REG. N 12409243    KM N. EE101607742