Lido di Jesolo ekskursioonid

LIDO DI JESOLO EKSKURSIOONID

Pakume teile valiku eestikeelseid ekskursioone, mille toimumise eelduseks on vähemalt 20 osavõtjat. Lastele kehtib hinnasoodustus kuni 50% (juhul kui ekskursiooni kirjelduse juures ei ole mainitud teisiti). NB! Ekskursioonidel osalemise soovist tuleb esindajale teada anda ja ekskursioonide eest tasuda transfeerbussis.


Täpsem info esindajalt kohapeal.

Veneetsia ning Murano ja Burano saared
Kogu bussiteekonna vältel läbi eri-ilmeliste väikekülade saadavad meid kaunid vaated Aadria merele ja Veneetsia laguunile. Poolsaare tipus istume ümber laevale. Veneetsia laguuni kruiis kestab umbes 30 minutit. Veneetsias näeme tähtsamaid vaatamisväärsusi ning naudime ajaloolise linna ainulaadset õhustikku. Peale jalutuskäiku linnas saab soovi korral minna romantilisele gondlisõidule voi teha veetaksoga tiir mööda kanaleid (lisatasu eest). Veneetsias jääb vaba aega jalutamiseks kitsatel tänavatel, istuda kohvikus ja teha sisseoste. Pealelõunal jätkub laevareis Murano saarele, kus tutvume enam kui 700-aastase klaasivalmistamise kunstiga. Järgmiseks külastame maalilist värviliste majadega naabersaart Buranot, mis on tuntud ka pitsisaarena. Buranol jääb pisut aega ka omapäi ringi vaadata. Tagasi jõuame umbes kell 19:00.

Ekskursioonipäev: Reede
Kestus: Terve päev, u 7:45-20:20
Hind: u 70 € ja u 35 € laps vanuses 4-11a


Verona ja Garda järv
Ekskursiooni käigus tutvume Veneto regiooni maapiirkondadega, Verona võluva arhitektuuriga ja naudime Garda järve ümbruse kordumatut ilu. Teekonna vältel näeme muuhulgas ka maalilist keskaegset väikelinna - Soavet, mis on kuulus samanimelise suurepärase veini poolest. Verona linn on olnud läbi aegade tähtis kunsti- ja kultuurikeskus. Jalutame linnakeskuses ja naudime värvikat ja elavat Piazza delle Erbet. Näeme 13.saj pärit kuulsa rõduga Julia maja, vana raekoda ning Scaligere hauakambreid - Verona aadlike matmispaika. Veronas asub ka 1. sajandist pärit Arena amfiteater, mis on Rooma Colosseumi järel suuruselt teine kogu Itaalias. Edasi suundume Sirmionesse, mis on idülliline väikelinn Garda järve kaldal. Siin jääb aega lõunatamiseks ja vanalinnaga tutvumiseks. Pärastlõunal saavad soovijad minna u 20 minutilisele paadisõidule. Sirmiones on rand, järve põhjast alguse saavad termaalallikad, keskaegne kindlus ja loomulikult ka palju suurepäraseid ostuvõimalusi. Lahkume Garda järve äärest u 16:30 ja jõuame tagasi Lido di Jesolosse u 19:00

Ekskursioonipäev: Esmaspäev
Kestus: Terve päev, u 7:30-19:00
Hind: 67 € ja 35 € laps vanuses 4-11a


Treviso, turg ja veinid
Väljasõit väiksesse sümpaatsesse provintsilinna ja Prosecco regiooni veinimõisa külastus. Jalutame Treviso vanalinnas ja promenaadil, imetleme keskaegseid paleesid ja elamuid. Jääb ka vaba aega mõnes hubases kohvikus cappucino nautimiseks ja sisseostude tegemiseks. Seejärel on võimalik tutvuda eheda itaalia turuga. Lõpetame ekskursiooni Lunardelli veinimajas, kus saame ülevaate kohalikust veinivalmistamise traditsioonist, maitseme mitmeid heatasemelisi veine ja suupisteid ning saame veine kaasa osta. Tagasi jõuame u kell 15:00.
Ekskursioonipäev: Neljapäev
Kestus: Pool päeva
Hind: u 50 € ja u 25 € laps vanuses 4-11. a
Hind sisaldab: Veini degusteerimist, mille kõrvale pakutakse juustu ja salaamit

Cortina
Rahvusvaheline ekskursioon. Cortina on tuntud turismi- ja talispordikeskus Põhja-Itaalias. Lisaks on linn kuulus oma jahisadama poolest, kuhu randuvad purjekad ja jahid üle terve maailma. Siin pidid toimuma 1944. a taliolümpiamängud, mis paraku sõja tõttu ära jäid. Siiski peeti siin 1959. a taliolümpiamängud ja olümpiastaadionil leiavad siiani aset mitmed kohalikud ja rahvusvahelised spordivõistlused. Linna peaväljakuks on Piazzetta San Francesco, kus saab alguse kitsaste tänavate labürint, mida mööda saab linnaga mõnusalt tutvust teha. Tänavaid palistavad poekesed, restoranid ja kohvikud. Ajaloohuvilistele on maiuspalaks 1775-1779. a ehitatud marmorist altaritega suursugune katedraal. Cortina sümboliks on saanud majesteetlik kellatorn (69,5 m, ehitatud 1852-1858) ja siin asub ka R. Zardini Paleontoloogia muuseum, kus on Dolomiitide suurim fossiilide väljapanek, mille varaseimad leiud on pärit ajast 230 miljonit aastat tagasi. Lisaks tasub külastada koduloomuuseumi Redole d´Ampezzo.

Ekskursioonipäev: Teisipäev
Kestus: Terve päev, u 7:30-19:00
Hind: 52 € ja 27 € laps vanuses 4-11. a
Lõuna omal käel

*Reisikorraldaja: AURINKO

Liitu meie uudiskirjaga

© Emeraude Reisid

Vana Viru 4 10111 tallinn  Tel 5177181

REG. N 12409243    KM N. EE101607742