Mehhiko ekskursioonid

Chichen itza de luxe

Chichen Itza oli pühendatud jumal Kukulkani ehk sulismao kummardamisele, see oli maajade kõige olulisem kogukonna- ja usukeskus ning tuntud ka kui maajade impeeriumi pealinn. Tänapäeval on see üks uutest maailmaimedest. See oli kõikidest Mesoameerika piirkondadest pärit palverändurite sihtkoht, paljude päikese- ja astronoomilist sümbolismi käsitlevate uurimuste objekt. Chichen Itza majesteetlikud templid kaitsevad endiselt selle tsivilisatsiooni saladust. Seiklus täis müstilisi müüte, võlu ja lummust.

Kaasa võtta:ujumisriided, rätik, mugavad jalatsid, päikesekaitse, peakate, kaamera
Tüüp, kestus: tutvustav, terve päev

Xcaret terve päev koos lõunasöögiga
Maajad pidasid Xcareti loodust pühaks paradiisiks. Täna on selles ainulaadses paradiisikillukeses kolm jõge (üks maa-alune, kus saab ujuda), selge veega abajas snorgeldamiseks, botaanikaaiad, kilpkonnade ja krokodillide paljunemisala, jaaguari- ja ahvisaar, liblikapaviljon ja linnumaja koos muude sarnaste vaatamisväärsustega. Pargis on labürintjas paigutus ning troopiline taimestik ja loomastik. Öösiti saab nautida ühte kõige muljetavaldavamat etendust. Mehhiko ja maajade folkloor on esindatud läbi muusika, tantsude ja värvi. Värskendav algus imelisele puhkusele.

Kaasa võtta: ujumisriided, rätik, mugavad jalatsid, päikesekaitse, peakate, kaamera, raha, ID-kaart
Tüüp, kestus: meelelahutus, terve päev

Isla Mujeres snorgeldama purjekatamaraaniga

Astuge ühe Cancuni kõige uhkema purjekatamaraani pardale ja olge valmis purjetama Isla Mujeres saarele.

Nautige suurepärast päeva kristallsinisel Kariibi merel. Teel Isla Mujeres saarele on teil snorgeldamise võimalus. Saarele jõudes ootab teid buffet-lõunasöök. Tagasi Cancuni purjetamise ajal on teil võimalus vaadata päikeseloojangut ookeanil — sellisest kogemusest ei saa ilma jääda!

Kaasa võtta: ujumisriided, rätik, päikesekaitse, peakate, kaamera, raha
Tüüp, kestus: meelelahutus, pool päeva

XPLOR /Pealispinna all

Astuge ainulaadsesse maa-alusesse maailma ja avastage peidetud universum allpool Maa pinda. Kogege nelja elementi seigeldes kõige turvalisema ja kaasaegsema varustusega, selle hämmastava kogemuse hulgas on:

Stalaktiitide jõgi: Ujuge mööda kõige silmapaistvamaid ja salapärasemaid marsruute, mida ümbritsevad imelised stalaktiidid ja stalagmiidid ning avastage maa-aluse maailma saladusi.
Amfiibsõiduk: Tundke seiklushimu, vallutades kõiki maastikke ning kombake piire džungli, vee, kivide ja koobaste vahel võimsa kahekohalise amfiibsõidukiga.
Maa-alused parved: Sõitke parvega ja sõudke oma kätega üle kristallselge vee, üle igivanade kivimite, mis viivad meie planeedi sügavamate piiride avastamiseni.
Köisteed: Imetlege maapinda, puid ja koopaid ülevalt kõrgustest, tundke vabadust ja läbige rohkem kui kahe miili pikkune õhuseiklus.
Kaasa võtta: ujumisriided, rätik, päikesekaitse, peakate, kaamera
Tüüp, kestus: meelelahutus, pool päeva

Ujuge koos delfiinidega
Need on kõige lummavamad inimsõbralikud mereolendid. Kogege seiklust ja tundke neid emotsioone, mida tekitab delfiinidega koos ookeanis ujumine. Kujutage ette, kui põnev see on, kui delfiinid tõmbavad või tõukavad teid jalataldadest. Saate delfiinide kohta rohkem teada: näiteks kuidas nad söövad, magavad, omavahel suhtlevad jne. Kogu tegevus toimub väga vaikses, mugavas ja rahulikus merevee keskkonnas. Paljude jaoks avaneb see võimalus vaid üks kord elus.

Kaasa võtta: ujumisriided, rätik, päikesekaitse, peakate, kaamera, raha
Tüüp, kestus: meelelahutus, pool päeva

ATV-d ja salakoopad
Transport hotelli fuajeest Playa del Carmenist džunglibaasi ATV-deni jõudmiseks võtab ainult 20 minutit. Saabumisel annab meie giid infot ekskursiooni kohta, juhised, kuidas ATV-dega sõita ning räägib ohutuseeskirjadest. Alustame ekskursiooni liikluseta džunglis, edasi-tagasi reis kokku on umbes 28 km. Teel on väikesed tõusud, mis pakuvad ATV-ga sõitmisel palju lõbu. Meie giidid saadavad meid ja hoiavad rühma alati koos. Tee on hästi kavandatud ning kõrgendused ja takistused on ideaalsed lõbutsemiseks ja džungli ning selle maastike nautimiseks. Ekskursioon läbi džungli lõpeb Riviera Mayale iseloomulike omavahel ühendatud koobastega, kus teeme jalutuskäigu. Meie giidid korraldavad huvitava ekskursiooni koos nõuetekohase turvavarustusega. Saame nautida ilu, mida pakuvad meile värvilised stalaktiidid ja stalagmiidid. Läheme läbi madala vee ja kambrite, mis on osa sellest hiigelsuurest maa-aluste jõgede ketist. Selle 15-minutilise jalutuskäigu lõpus jõuame kristallselge veega karstisüvendi juurde, kus on võimalik ujuda ning saate nautida neid looduse loodud ja tuhandeid aastaid säilinud kivimoodustisi. Pärast karstisüvendit sõidame ATV-dega tagasi baasi, kust meid transporditakse tagasi hotellidesse.

Kaasa võtta: ujumisriided, rätik, päikesekaitse, peakate, kaamera
Tüüp, kestus: meelelahutus, pool päeva

Maiade seiklus

See on ideaalne valik esmakordselt snorgeldajatele: teil on suurepärane võimalus õppida, kuidas snorgeldamisvarustusega harjuda, samas kui seiklushimulisemad saavad proovida vabasukeldumist või isegi kaljuhüppeid. Järgmine sihtpunkt on maa-alune koobas, kus snorgeldajad saavad maa-alusesse jõkke hüpata ja imetleda sadu iidseid kivimoodustisi nagu stalaktiidid ja stalagmiidid.

Veealused valgusreflektorid ja sukeldumistuled aitavad teil avastada maajade kultuuri müütilise allilma jumala Xilbabá pimedust. Cenote (karstisüvend) toob teieni imelise maailma, kus väikese koopaloomad elavad päikesevalguse ja roheliste taimedeta. Siin elavad näiteks veriuim-nääpstetrad, sägad, gupid jpm.

Selles punktis pakutakse teile Mehhiko buffet-lõunasööki ning erinevaid karastusjooke ja vett. Meie viimane vaatamisväärsus on võlutud ookeanilaht, kuhu voolavad kokku soolase ja magevee voolused ning moodustavad unikaalse nähtuse, mida nimetatakse halokliiniks

Kaasa võtta: ujumisriided, rätik, mugavad jalatsid, päikesekaitse, peakate, kaamera
Tüüp, kestus: meelelahutus, pool päeva

Coba kultuur päikeseloojangul

Vältige rahvamasse ja kuumust külastades Cobat õhtuti. Nautige ainulaadset kogemust: sõitke rattaga ringi ja vaadake kõige imelisemaid templeid, mille ehitasid minu esivanemad. On võimalik valida kahe seikluse vahel: lend üle Coba peamise lahe ja sukeldumine imelisse karstisüvendisse või kultuuriretk - jalutuskäik läbi džungli ja külaskäik maajade külla, kus on võimalik kogeda, mis tunne on teha oma käsitööd keraamikatöökojas.
Nautige imemaitsvaid tüüpilisi maajade toite, mille kõrvale pakutakse maitsevett või veini. Vaadake oma istekohalt ilusat päikeseloojangut ja nautige meie ainulaadset etendust: maajade pallimängu.

Kaasa võtta: ujumisriided, rätik, mugavad jalatsid, päikesekaitse, peakate, kaamera
Tüüp, kestus: meelelahutus, pool päeva

Riviera Maya purjetamine

Kujutage end ette seilamas luksuslikul 65 jalga pikal katamaraanil Kariibi mere kristallselgel veel. Meie kogenud meeskond lööb ankrusse maailma suuruselt teisel vallrahul, kus saate avastada Kariibi mere veealust maailma snorgeldades koos professionaalsete juhendajatega. Vaadake koralle ja eksootilisi kalu või puhake tekil ning saage kena päevitus.

Buffet-lõunasöögil pakume teile maitsvaid grillitud homaare, lihalõike või hamburgereid ning troopilisi jooke meie avatud baarist.
Hea muusika, tants, meelelahutus ja meie sõbralik meeskond täidavad teie unistused!

Kaasa võtta: ujumisriided, rätik, mugavad jalatsid, päikesekaitse, peakate, kaamera
Tüüp, kestus: meelelahutus, pool päeva

Liitu meie uudiskirjaga

© Emeraude Reisid

Vana Viru 4 10111 tallinn  Tel 5177181

REG. N 12409243    KM N. EE101607742