Sihtkohainfo Langkawi

Aktiivne puhkus 
Langkawil saab ratsutada, tennist ja squashi mängida, jalgrattaga sõita. Korraldatakse juhendajaga džunglimatku ning lähiümbruse saartele snorkeldamis- ja sukeldumisretki.

Sisseostud 
Langkawi saar kuulub TAX FREE tsooni, seega saab siit soodsalt alkoholi, sigarette, kosmeetikat ning optikakaupu osta. Pealinn Kuahis on 3 ostukeskust. Mitmel poole üle kogu saare toimuvad värvikirevad toiduturud. 

Ostupaigad
Saare suurim ostukeskus Langkawi Fair paikneb Kuahi linna rannatänaval. Keskuses on näiteks Body Shop, Clarks, apteek Guardian ning supermarket. reisisadamas on ostukeskus Jetty Point, kus müüakse jalanõusid ja optikakaupu. Siin on ka keeglisaal,  Starbuck'si kohvik ning Visa-sularaha-automaat.

Restoranid ja meelelehutus 
Langkawil on mitmekülgne restoranivalik ning soodsad hinnad. Einestada võib nii tänavaturul kui kõrgtasemel restoranis. Pakutakse nii India, Hiina, Tai kui Euroopa roogi. 

Cenangi küla peatänaval leidub hulgaliselt restorane ning rannas on mõned baarid, mis töötavad ka peale päikeseloojangut.

Rannad 
Langkawil on rahulikud liivarannad. Cenangi ja Tengahi randade lähiümbruses on palju söögi- ja joogikohti. Piltilus Tanjung Rhu rand paikneb saare kirdeosas. Väiksemates randades ei ole päevitustoole ega varje ning söögi- ja joogikohti. Merepõhi on üldiselt laugelt sügavnev. Randades saab skuutrit, kanuud, purjelauda rentida, langevarju või banaanipaadiga sõita.

Mõõna ajal taandub meri kaldast eemale, tõus ja tuuled võivad rannikuvette meduuse kaasa tuua.

Liitu meie uudiskirjaga

© Emeraude Reisid

Vana Viru 4 10111 tallinn  Tel 5177181

REG. N 12409243    KM N. EE101607742