Singapur ja Bali

Hinnad al.

2529€

reisija kohta

SUURLINN JA PARADIISISAAR

Reisi aeg: 15.02-28.02.2018

 

Soodushind 2529€ reisijale kaheses toas. Tavahind 2799 eurot.

Kui ühendada Singapuri võluv linnamelu ja kütkestav paradiisisaar Bali, on tulemuseks mitmekülgne ja ideaalne puhkus. Multikultuurses Singapuris vaatamisväärsustega tutvudes või modernsetes ostukeskustes osteldes, kulub aeg kiiresti. Balit on nimetatud ka maapealseks paradiisiks - pikad liivarannad, erksinine merevesi, palju troopilist rohelust, teevad selle saare ideaalseks puhkusekohaks nii surfajatele, perega reisijatele kui ka privaatsust ja romantikat igatsevatele puhkajatele.


Singapur – 3 ööd

Multikultuurne Singapur pakub küllaga avastamisrõõmu. Hiigelsuured ostukeskused ja kuulus ostutänav Orchad Road on kindlasti ahvatlevad, kuid kui peatänavatelt veidi eemale jalutada, leiate end hoopis teises maailmas - värvikirevas Chinatownis, vürtsikas Little Indias või Arab Streeti turgudel. Mitmed põnevad muuseumid, heatasemelised restoranid ja tempokas ööelu - igaüks leiab endale sobivaima viisi puhkamiseks.

Bali – 8 ööd

Bali saar on üks osa Indoneesia saarestikust. Seda on nimetatud ka maapealseks paradiisiks - pikad liivarannad, erksinine merevesi, palju troopilist rohelust, teevad selle saare ideaalseks puhkusekohaks nii surfajatele, perega reisijatele kui ka privaatsust ja romantikat igatsevatele puhkajatele. Balilased on keeleliselt lähedased mujal Indoneesias, Filipiinidel ja Okeaanias elavate rahvustega. Kultuuriliselt on Balit palju mõjutanud Hiina ja India. Budism jõudis saarele 1. sajandil. Käibe poolest on suurim majandusharu turism, kuid suurim tööandja on põllumajandus. Peamiselt kasvatatakse riisi, puu- ja aedvilju ning kohvi. Oluline osa inimestest on tegev kalanduses. Bali on tuntud oma käsitöö poolest.
Paradiisisaarel saab nii matkata kui ka mõnusat rannapuhkust veeta. Peamiseks vaatamisväärsuseks on kindlasti Hindu templid, mida võib näha pea igas külas. Aktiivseks ajaveetmiseks on rohkelt elamusi pakkuvad džunglisafarid või elavandisõit. Imelistel liivarandadel saab pista varbad vette, imetleda lopsakat loodust ja nautida troopilistest viljadest kirkavärvilisi kokteile. Nii palju rohelust, mis ei piirdu vaid loodusparkidega, võib natuke isegi üllatada - troopilist taimestikku ja tavaliselt vaid looduspargile omast rohelust, kohtab kõikjal. Kuta piirkonna vahuses vees sukeldumine ja surfamine on puhas nauding. Eksootilsed golfiväljakud keset lokkavat troopilist rohelust, jätavad kustumatud muljed iga golfisõbra südamesse. Peale päikeseloojangut saab mõnusalt aega veeta Nusa Duan ostukeskustes või minna nautima Kuta pöörast ööelu.

Eestikeelne esindaja sihtkohas:
Reisijuht on Argo Kasela

Saabumisjärgselt viib  reisiesindaja läbi transfeerid ja infotunnid, mille toimumise kellaaja teatab esindaja teile transfeeril. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Aurinko esindajaga saab ühendust ka telefoni teel. Esindaja mobiiltelefoni numbri ja reisi infolehe avaldame vahetult enne reiside algust.

Hinnas sisaldub:
-Edasi - tagasi lennupiletid Tallinn - Helsingi - Singapur - Denpasar. Finnairi pardateenustega saate lähemalt tutvuda siin https://www.finnair.com/ee/et/economy-class-economy-comfort-intercontinental-flights
-Majutus 3 ööd Singapuris ja 8 ööd Balil 4* hotellis hommikusöögiga
-Lennujaamatransfeerid
-3 ekskursiooni - Singapuri linnaekskursioon (pool päeva), Balil Gyanyri külad (terve päev, sisaldab lõunasööki) ning Templid ja riisipõllud (terve päev, sisaldab lõunasööki)
-Eestikeelse reisiesindaja teenused

Lennuajad ja -info:

15.02.2018  lend Tallinn-Helsingi     21:30-22:05
15.02.2018  lend Helsingi-Singapur     23:55-17:30 (+1)

16.02-19.02.2018  majutus Singapuri hotellis Rendezvous 4 tärni    

19.02.2018 lend Singapur-Denpasar     09:20-12:05

19.02-27.02.2018  majutus Balil hotellis Nusa Dua Beach Resort&Spa 4 tärni      

27.02.2018  lend Denpasar-Singapur    20:05-22:40
27.02.2018  lend Singapur-Helsingi     23:55-05:55 (+1)
28.02.2018  lend Helsingi-Tallinn     07:30-08:00

Reisidokumendid ja riiki sisenemine:

Eesti kodanik ei vaja turismi eesmärgil Indoneesia külastamiseks viisat. Eesti kodanik võib Indoneesias viibida viisavabalt kuni 30 päeva. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale riiki sisenemist. Viisavabastus kehtib riiki sisenemisel ainult järgmiste rahvusvaheliste lennujaamade ja sadamate kaudu:
lennujaamad: Batam, Surabaya, Medan, Bali, Jakarta
sadamad: Tanjung Uban - Bintan Telani Lagoi, Bandar Seri Udana Lobam; Batam - Batam Center, Citra Tri Tunas, Marina Teluk Senimba, Nongsa Terminal Bahari, Sekupang; Tanjung Pinang - Sri Bintan Pura, Tanjung Balai Karimun

Vene kodaniku pass, olemas elamisluba Eestis - samad tingimused, mis Eesti kodanikele. Vajalik elamisluba Eestis (originaal), kehtiv vähemalt 6 kuud.

Eesti hall välismaalase pass, elamisluba Eestis olemas - viisa vajalik. Viisa saamine pole garanteeritud!
NB! Viisa tuleb reisijal endal muretseda.

Vajalikud dokumendid:
- pass (kehtiv vähemalt 6 kuud), passis peab olema vähemalt 5 vaba lehekülge viisa jaoks
- elamisluba Eestis, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast Indoneesiasse sisenemist
- 1 ankeet
- 2 värvilist passifotot (suurus 4 x 6 cm)

Lisada turismi korral:
- edasi-tagasi piletite broneering (lennunumbriga!)
- hotelli broneering (telefoni numbri,faksinumbri ja aadressiga!)
Viisalôiv:
- ühekordse sisenemisega viisa - 50 eurot
Tähtaeg:
- turismiviisa - umbes 2 kuud konsulaadi siseselt
- äriviisa/ konverentsiviisa - umbes 2 kuud konsulaadi siseselt.

NB! Kui tegemist on noorte naistega, kes reisivad ilma meessoost saatjata, on viisa saamine Indoneesiasse raskendatud!

*Reisikorraldaja: AURINKO OÜ

Liitu meie uudiskirjaga

© Emeraude Reisid

Vana Viru 4 10111 tallinn  Tel 5177181

REG. N 12409243    KM N. EE101607742