Singapuri ja Bali ekskursioonid

Pakume teile valiku eestikeelseid ekskursioone, mille toimumise eelduseks on 15 osavõtjat. Ekskursioonidele registreerimine on siduv - sellest võib sõltuda eestikeelsete väljasõitude toimumine. NB! Ekskursioonide programm ning hinnad on esialgsed ja võivad muutuda. Ekskursioonide toimumise nädalapäevad selguvad enne reiside algust.

Singapuri linnaekskursioon
Tutvume Singapuri vaatamisväärsustega. Kunagisest väiksest kalurikülast on tänapäeval saanud modernne milljonilinn taevani kõrguvate pilvelõhkujatega. Teeme tutvust linna ajaloolise keskuse põneva arhitektuuriga, Hiina linnaosas China Townis külastame Singapuri vanimat budistlikku templit Thian Hock Keng. Seejärel jalutame orhideepargis, mis on kui värvikirev oaas keset linnasaginat ja avastame Little India linnaosa värvikirevaid tänavaid.

Kestus: pool päeva (u kl 8.30-13)
Hind: ekskursioon sisaldub reisipaketi hinnas.
Pöörake tähelepanu: Templit külastades peavad õlad ja põlved olema kaetud. Vajadusel saab templist laenutada salle või rätikuid.

Bali ekskursioonid

Gianyari külad
Põneva päeva jooksul tutvume Bali külaeluga. Külastame mitmeid Gianyari piirkonna külasid, kus näeme traditsioonilist barong ja keris tantsu, hõbe- ja kullassepa tööd, hindu templit, kuidas valmib batik tehnika ning puidust käsitööesemed. Lõunasööki naudime kaunis Gaharu aiarestoranis. Peale lõunat käime Ubudis maaligaleriis ning  Bali Asri kohviistanduses.

Kestus: terve päev
Hind: ekskursioon koos lõunasöögiga (joogid lisatasu eest) sisaldub reisipaketi hinnas.

Templid ja riisipõllud

Suundume saare rahulikku põhjaossa. Külastame Mengwi'd, kus suurel territooriumil on kuninglikud templid, kaunis park ning kosed. Seejärel sõidabe Jatiluwihi piirkonda, mis on kuulsus omapärase riisikasvatusmeetodi poolest. Lõunat naudime restoranis, kus avaneb terrassriisipõldudele kaunis vaade. Tagasiteel sõidame Baha külla, kus saame tutvuda ka kohaliku pere elu-oluga.

Kestus: terve päev
Hind: ekskursioon sisaldub reisipaketi hinnas.

Liitu meie uudiskirjaga

© Emeraude Reisid

Vana Viru 4 10111 tallinn  Tel 5177181

REG. N 12409243    KM N. EE101607742