top of page

Tai, Bangkok ekskursioonid

Bangkoki pärlid

Kindlasti peab külastama riigi sümboliks olevat Tai kõige hinnatumat Kuninglikku Suurt paleed, lähedalasuvat Wat Phra Kaewi smaragdist Buddha templit, Kuldset Chedi, Chakri kuningate panteoni ja kaheksavärvilisi torne. Proovige Tai massaaži. Võtke osa pärastlõunasest paadiretkest mööda saginat täis Chao Phya jõge. Läbides rahulikult Thnoburi elurajoone, peatume „Koidutemplis“ (ametlik nimetus Wat Arun). Lõpetuseks külastame lille- ja aedviljaturgu. Asudes Chao Phraya jõe läheduses, avaneb võimalus kogeda tükikest Bangkoki maaelust. Päev lõppeb Kuldsel mäel. Pildistamine on lubatud Kuningliku palee välialadel ja Smaragd Buddha templi ümbruses, kuid mitte hoonete sisemuses.

Kaasa võtta: kaamera.
Kuupäev: korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: ajalooline, terve päev


Korallisaared

Ekskursioon annab külastajatele võimaluse seilata enam kui tunni Tai lahe kirgassinistel vetel, et seejärel jääda ankrusse Koh Larni (korallisaar) lähedusse. Paadist saate vaadata koralle, mis näha juba kõigest 20 jala sügavusel. Terve päev on mõeldud selle idüllilise troopilise paradiisi unikaalseks kogemiseks.

Kaasa võtta: kaamera.
Kuupäev: korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: puhkus, terve päev


Nong Noochi küla

Lühikese autosõidu kaugusel Pattaya hotellidest asub üks Taimaa ja vahest ka üks maailma suurimaid aedu – siin ootavad avastamist ligi 240 hektaril laiuvad taimed, lilled (erinevad orhideed) ja puud, millede seas mõned liigid on ainulaadsed ja omased vaid Taile. Lisaks paikneb külas miniloomaaed, kus külastajad saavad jälgida meeleolukat elevantide etendust. Neljal korral päevas saab Nong Noochi külas jälgida suurejoonelist kultuurilist etendust (kestus u. 1 tund), kus saame olla tunnistajaks Tai traditsioonide ja tseremooniate suursugusele hiilgusele, jälgida erinevatest piirkondadest pärit graatsilisi tantse, mõõgavõitlust, taipoksi (Muay Thai) ja palju muudki. Ärge unustage fotokaamerat!

Kaasa võtta: kaamera, peakate, päikesekreem, mugavad jalanõud.
Kuupäev: korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: puhkus, pool päeva

Chanthaburi

Chanthaburi - see on Tai idaprovints, mille territooriumil asub üks suurimaid religioosseid keskusi - Wat Khao Sukimi tempel. Visuaalseid naudinguid pakub selge veega kaskaadjuga, tiigis ujuvad karpkalad ning uudishimulik ahvipere.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, päikesekreem, ujumisriided, rätik, mugavad jalanõud.
Kuupäev: korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: ajalooline, terve päev

Phi Phi saared - kruiisireis

Kruiisilaev viib teid Phuketi sadamast umbes 45 km kaugusel asuvatele maalilistele Phi Phi saartele (Phi Phi Don ja Phi Phi Le). Ekskursioonid hõlmavad Loh Sa Mah ja Phi Phi Ley koobast, samuti Maya lahte, kus toimusid 2000. aastal valminud filmi „Rand“ (“The Beach”) võtted. Snorgeldamise harrastajatel on võimalik tutvuda majesteetliku merealuse maailmaga. Phi Phi Leyl asub suur lubjakivist ja iidsete koopamaalingutega Viikingite koobas. Arvatakse, et maalingud meenutavad viikingite laevu, millest on ühtlasi tuletatud ka koopa nimi ning usutakse, et need on eeldatavasti umbes 3000-4000 aastat vanad.

Kaasa võtta: kaamera
Kuupäev: korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: puhkus, terve päev

Ekskursioon Samui saarel

Ekskursioon annab saarest tõelise aimduse. Külastame kuulsaid “Vanaema ja Vanaisa“ kaljusid (tai keeles vastavalt, Hin Ta ja Hin Yai), mis on laialt tuntud kui kaldal paiknevad kaksikkaljud ning liigume läbi kookospalmikasvatuse, et uudistada, kuidas ahvid kookospähkleid korjavad. Seejärel demonstreerivad kohalikud elanikud käsitsi kookospiima valmistamist. Ekskursioonile järgneb väikese templi (Wat Kunaram) külastus. Enne viimast peatust suundume allapoole, et imetleda Na Muangi koske. Viimane peatus on Nathon, saare peamine linn. Tagasiteel hotelli teeme peatuse ja külastame saare kõige meeldejäävamat vaatamisväärsust, Suurt Buddhat.

Kaasa võtta: Korraldatakse saabumisel
Kuupäev: korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: ajalooline, pool päeva

Kambodža

Külastame iidset  Angkori linna, mis asub 200 km²-l  ning Angkor Wati templikompleksi osa. Näeme kultuurilist käsitööküla, Tonle San järve, naudime etendust "Alsara" ning tutvume Angkori siidiistandusega.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, mugavad jalanõud, soojad riided, ujumisriided, rätik, pass.
Kuupäev: korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: ajalooline, kaks päeva

Kwai jõgi

Ringreis Kanchanaburi provintsis, kus asub kuulus sild üle Kwai jõe. Võimalus jalutada läbi metsiku džungli ja ujuda mägijões koos elevantidega, lõõgastuda kuumas allikas ja nautida rahvuslikke taimseid tinktuure. Külastame ujuvat turgu, jalutame elevantidega ja pärast peseme neid, külastame kuumasid allikad, teepoodi ja Erawani koske.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, päikesekreem, ujumisriided, rätik.
Kuupäev: korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: puhkus, kaks päeva

Kao Kheo loomaaed

Umbes 40 km kaugusel Pattayast asub vabaõhuloomaaed Khao Kheo, mis on ainulaadne selle poolest, et paljud loomad elavad loomaaias vabalt ja neile võib ligi minna. Saame toita kaelkirjakuid ja okassiga otse käest, paitada hirve, tutvuda  erinevate linnuliikidega, näha ahve, iguaane, sebrasid, tapiire, ninasarvikuid ja jõehobusid. Samuti külastame Tai rahvameditsiini kauplust.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, mugavad jalanõud, päikesekreem.
Kuupäev: korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: meelelahutuslik, pool päeva

Ko Koodi saar (2 päeva)

Ko Koodi saar on väike paradiisinurk Tais, Siamo lahes. See kahepäevane ekskursioon on mõeldud selleks, et põgeneda tsivilisatsioonist ja lõõgastuda. Selle väikese saare rahu ja suurepärased rannad kindlasti avaldavad teile muljet.

Kaasa võtta: pass, soojad riided, kaamera, müts, päikeseprillid, mugavad jalatsid.
Kuupäev: korraldatakse saabumisel
Tüüp, kestus: puhkus, kaks päeva

 

bottom of page