top of page

Bali ekskursioonid

Katamaraan aristocat - lembongan
Seiklusi täis päevakruiis... tulge eksklusiivse katamaraani Aristocat pardale. Kruiis väljub Benoa sadamast ja viib teid Lenbongani saarele, kus on privaatsed rannaklubid ja kristallselge vesi. Tegevuste hulka kuuluvad sõidud klaaspõhjaga laevas, snorgeldamine, banaanisõidud või väikese küla külastamine.

Kaasa võtta: kaamera, ujumisriided, päikesekaitsevahend ja peenraha.
Tüüp, kestus: tutvustav, terve päev

Bali saladuslik idarannik

Üks kõige muljetavaldavamaid klassikalisi ekskursioone Balil. Marsruut viib teid mööda saare ühtedest kaunimatest ja pidevalt muutuvatest maastikest ja nende troopilisest taimestikust. Teekonna esimene osa viib teid Klungkungi, kus asub ajalooline kohtusaal Kerta Gosa. Mööda Bali maalilist ja alati muljetavaldavat idarannikut sõites jõuate seejärel Goa Lawah nahkhiirekoopani. Maastik on veelgi imetlusväärsem, kui sõidate sügavale Bali sisemaale. Marsruut viib teid mööda ka Selati suurepärastest astmelistest riisipõldudest. Tänase päeva pärl on ülimalt püha Besakih tempel, mida balilased kutsuvad ematempliks. Tagasiteel Lõuna-Balisse saate vaadelda osavaid hõbeseppasid Celuki külas.

Kaasa võtta: kaamera ja sarong templi külastamiseks
Tüüp, kestus: tutvustav, terve päev

Templid ja vihmamets

Hommikul külastate müstilist meretemplit Tanah Loti. See on üks populaarsemaid motiive Balit kujutavatel fotodel. Pärast seda jätkub teekond Batu Karu templisse, niinimetatud džunglitemplisse, mis on ümbritsetud Bali vihmametsast. Ekskursiooni eriline vaatamisväärsus on kuulsad Jatiluwih riisiterrassid, mis kuuluvad UNESCO maailmapärandi nimistusse. Seal naudite oma lõunasööki suurepäraste vaadetega riisipõldudele. Ekskursiooni lõpus külastate muljetavaldavat endist kuninglikku templit Pura Taman Ayuni Mengwi piirkonnas, mis asub keset kaunist aeda. Ärge unustage oma kaamerat sellele ekskursioonile kaasa võtta, mis hõlmab mitmeid Bali vaatamisväärsusi ja pilguheite templitesse.

Kaasa võtta: kaamera ja sarong templi külastamiseks
Tüüp, kestus: tutvustav, terve päev

Kärestikusõit Ayungi jõel

Kas olete kunagi kärestikusõitu proovinud? Ei? Siin on teil selleks võimalus! Ayungi ja Telaga Waja jõed on algajate jaoks täiuslikud, kuid sellegipoolest imetlusväärsed paigad. Teid ootab looduse ja seikluse täiuslik kombinatsioon koos unustamatute muljete ja lõbuga.

Kaasa võtta: kaamera, päikesekaitsekreem, vahetusriided ja peenraha.
Tüüp, kestus: tutvustav, terve päev

Surfikool Bali Wave

Saate kogeda, milline suurepärane tunne on sõita Bali legendaarsetel lainetel. Koolitatud surfiinstuktor tutvustab teile surfamise põhitõdesid ja garanteerib, et oma esimese õppetunni lõppedes seisate oma laual püsti ja sõidate lainel. Õppetund kestab umbes 3 tundi ja toimub väikestes rühmades olenevalt teie broneeringust.

Bali Wave on kõrgetasemeliste ohutusnõuetega professionaalne surfikool. Nii algajatele kui ka edasijõudnutele on erinevaid kursusi. Surfikool asub kuulsas Kuta rannas. Õppetundide ajad varieeruvad sõltuvalt lainetusest ning tõusust ja mõõnast ning neist teavitatakse broneerimise ajal. Ärge jätke kasutamata võimalust proovida seda suurepärast spordiala surfarite paradiisis Balil!

Kaasa võtta: ujumisriided ja päikesekaitse.
Tüüp, kestus: tutvustav, pool päeva

bottom of page