top of page

Helen Vahter

ReisidisainerGSM +372 51 77181

E-mail: helen@emeraudetravel.ee

Helen Vahter on turismiprofessionaal, kes on turismisektori võlusid nautinud alates 2005-ndast aastast.


Tema suurimaks kireks ja armastuseks paljude erinevate maade hulgas reisisihina India. Giiditööd on ta lisaks Indiale teinud Tahiitil, Mehhikos, Türgis ja Egiptuses.
2006. aastal algas tema esmatutvus otselendude korraldamisega India suurimatesse puhkekuurortitesse Goa ja Kerala.
Läbitud on etapid alates reisipakettide müügist, toote- ja projektijuhina tegutsemisest kuni reisijuhina välja. Helen on teenindanud giidina Indias nii väikseid individuaal- kui ka korporatiivgruppe.


Indias on südamelähedasemad talle uhke arhitektuuriga Rajasthani osariigis asuvad romantilised linnad Udaipur ja Jaipur. Lisaks selle riigi kultuur, ajalugu,müstiline elustiil, kontrastid ja kindlasti sealsed kohalikud elanikud.


Täna on reisijuhina gruppidega kaasas reisimine Helenile magus hobi, kuna reisibüroo juhtimise kõrvalt kipub vaba aega nappima.
Üheks tema väga positiivseteks omadusteks on reisi läbiviimisel tasakaalustatud meel ja rahulikkus ning teadmine, et igale väiksemalegi
murele on kindlasti lahendus olemas.

Üldine reisikogemus: Mehhiko, Tahiiti, Seišellid, India, Araabia Ühendemiraadid, Egiptus, Jordaania, Türgi, Maroko, Hispaania, Itaalia, Inglismaa, Portugal,  Kreeka, Horvaatia, Sloveenia, Saksamaa, Norra, Prantsusmaa.

bottom of page