top of page

Mallorca saar

Hinnad al.

499€

reisija kohta

MALLORCA (Santa Ponsa, Palma Nova, Magalluf, Alcudia, Ca'n Picafort)

1- ja 2 nädalased otsereisid toimuvad sügishooajal 05.09-26.09.2018 (viimane väljumine algusega Tallinn).
 

Lennud: Lennufirma Smartlynx, lennuaeg on u 4 tundi
Hind alates 499€ reisijale kaheses toas

Kuurordid

Kristallselged Mallorca rannikuveed uhuvad nii massiivseid rannakaljusid kui idüllilisi lahesoppe, mille laiadel liivarandadel päikesekummardajad rannamõnusid nautivad. Päikesest küllastudes võib rendiautosse hüpates end juba hetke pärast ehedast Hispaania suurlinnast ning ühtlasi saare parimast ostupaigast, pealinn Palma de Mallorcast leida.

Mallorcal leiavad nii pered kui täiskasvanud puhkajad eest mitmekesise kuurordivaliku, kaunid rannad, mugavad hotellid ning mitmekülgset tegevust varahommikust hilisõhtuni. Saare parimad matkarajad asuvad Puerto de Sólleri ümbruses, Alcudia lahe piirkond pakub mõnusaid jalgrattaretki, lastega võib lustida Alcudia ja Magallufi veeparkides. Magallufi ja selle naaberkuurordi Palma Nova ööelu kestab varajaste hommikutundideni.

Santa Ponsa - Sümpaatne kuurortlinn
Hind al 499 eurot

Sümpaatne ja rohelusse uppuv Santa Ponsa on perepuhkuseks justkui loodud. Varjulise lahesopi ümbruses on kõik vajalik jalutuskäigu kaugusel: eelkõige muidugi männimetsaga ääristatud lauge merepõhjaga rand ning mitmekesine valik hotelle, restorane ja baare.
Lastega on mõnus veeta päev veepargis või Marinelandi mereloomade pargis.  
Rahulikule kuurordielule toob vaheldust lühikese bussisõidu kaugusel paiknev pealinn Palma ning sealsed mitmekesised vaatamisväärsused ning sisseostuvõimalused.

Sihtkoha eelised
-Rahuliku atmosfääri ja laia teenusevalikuga kuurort
-Veepark ja mereloomade park Marineland on elamus kogu perele
-Mitmekesine restoranivalik
-Lähiümbruses leidub mitu heatasemelist golfiväljakut

Palma Nova - Rannapuhkuse lemmik
Hind al 519 eurot

Palma Nova ranna lauge merepõhi on lastega veemõnude nautimiseks justkui loodud.
Kõik Aurinko hotellid paiknevad Palma Nova kauni liivaga rannast ning kaupluste, kohvikute ja restoranidega palistatud rannapromenaadist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Valikus on nii paaridele kui lastega peredele sobilikke hotelle.
Lastega on tore käia Marinelandi-mereloomade pargis, Katmandu-teemapargis ning erinevatel minigolfiväljakutel. Pealinn Palma oma mitmekesiste ostuvõimaluste ning kultuurielamustega jääb Palma Novast bussisõidu kaugusele.

Sihtkoha eelised
-Suure kuurordi mitmekesine teenusevalik
-Kauni liivaga heatasemelised rannad
-Palma Nova külje all paiknevad mereloomade ja veepark
-Hea transpordiühendus saare eri osades paiknevatesse idüllilistesse väikeküladesse ning rahulikesse pisikestesse randadesse

Alcudia - Mitmekesised spordivõimalused ja kaunis liivarand
Hind al 579 eurot

Alcudias ootab teid Mallorca kauneimaks peetav 14 km pikkune liivarand, palju erinevaid spordivõimalusi ning põnevad ajaloolised vaatamisväärsused. Laste rõõmuks jääb veepark Puerto de Alcudiast vaid 1 km kaugusele. Puerto de Alcudia väikeses loomaaias saab näha koduloomi ning poniga ratsutada.
Alcudia läheduses paikneb 2 golfiväljakut - Golf Alcanada ja Golf Pollença. Siin on tenniseklubi Las Palmeras, kardirada ja ratsabaas. Randades võib tegeleda lohesurfi ning purjelauasõiduga, sukelduda ja snorkeldada. Piirkonnas on mõnus jalgrattaga ringi sõita ning matkata. Saadaval on märgistatud matkaradadega kaardid, mille võib endale eelnevalt välja printida ka Alcudia turimiameti veebilehelt.
Alcudia tähtsaimaks vaatamisväärsuseks peetakse roomlaste aegu asutatud igivana Pollentia antiiklinna varemeid.
Sisseoste saab teha nii Alcudia pisikestes kauplustes, vanalinna turgudel kui ka Puerto de Alcudia rannatänaval. Soisele pinnasele ja merre rajatud sadamapiirkond Puerto de Alcudia on vaatamisväärsus omaette, mis oma kanalite ja sildadega meenutab väikest Veneetsiat.
Õhtuti saab peale kohalike hõrgutiste maitsmist aega veeta baarides, pubides ja diskoteekides, kus mängitakse nii elavat muusikat kui ka moodsaimaid pophitte.  

NB! Alcudia ei kuulu reisiesindaja teeninduspiirkonda. Esindajaga saab ühendust telefoni teel.

Sihtkoha eelised
-Kauni liivaga 14 km pikkune paljude teenustega liivarand
-Mitmekesised harrastusvõimalused
-Hea transpordiühendus

Magalluf - Peosõprade lemmik
Hind 569 eurot

Magallufi kuurorti iseloomustab eelkõige noortele meeltmööda tempokas ööelu, samas on olemas ka kõik vajalik mõnusaks perepuhkuseks.  Eriti populaarne on Magalluf briti noorte hulgas.
Magalluf on naaberkuurort Palma Novaga praktiliselt kokku kasvanud. Kaunid liivarannad, erinevad veespordivõimalused, laevareisid, arvukad söögi- ja joogikohad, palmide ja mändidega palistatud rannapromenaad ning kaunis mägine loodus. Magallufist leiate kõik vajaliku lõõgastavaks puhkuseks!
Pealinn Palma oma mitmekesiste ostuvõimaluste ning kultuurielamustega jääb Magallufist bussisõidu kaugusele.

Sihtkoha eelised
-Suure kuurordi mitmekesine teenusevalik
-Kauni liivaga heatasemelised rannad
-Magallufis on veepark
-Hea transpordiühendus saare eri osadesse

Ca'n Picafort - Muretu perepuhkus

Hind 699 eurot

Ca'n Picafort ei kuulu eestikeelse reisiesindaja teeninduspiirkonda! Esindajaga saab ühendust telefoni teel.
Kauni, 14 km pikkuse liivarannaga pisike ja rahulik Ca'n Picafort'i küla on perepuhkuseks justkui loodud.

Suurepärase teenusevalikuga Viva Mallorca hotellis võite soovi korral pisikeste lastega puhata ka hotellist väljumata. Lopsaka taimestikuga aias on 3 basseini, millest üks on mõeldud vaid täiskasvanutele. Lapsi ootab mereröövlilaeva ja liumägedega bassein.

Kiirema elurütmi ja kohaliku kultuuri nautimiseks ning sisseostude tegemiseks võib vahelduseks sõita lähedal asuvasse Alcudiasse või pealinna Palma de Mallorcasse.

Sihtkoha eelised

  • Suurepärane koht rahulikuks perepuhkuseks

  • Kaunis 14 km pikkune, kõikide vajalike teenustega liivarand

  • Mitmekülgsed sportimisvõimalused

  • Hea transpordiühendus

*Reisikorraldaja: AURINKO

bottom of page