top of page

Korfu saare ekskursioonid

Saaretuur

Ajalooline
Kestvus: Terve päev


Ekskursioon “Saare pärlid” annab meile võimaluse näha Korfu parimaid paiku. Teel iidsesse Korfu linna, mis on ühtlasi ka saare pealinnaks, sõidame läbi Nissaki, Ipsose ja Dassia.
Samuti avaneb meil võimalus Korful pildistada kuulsat Mouse Island’it (Hiirte saart). Seejärel jätkame Achillioni paleega, kus koos kohaliku giidiga külastame muuseumi ja lähedalasuvaid aedu.
Sisemaa poole sõites jääb meie teele Kum Quati viinavabrik, kus võib maitsta kohalikku toodangut, peale mida suundume maalilisse Paleokastritsasse. Siin külastame esmalt 13. sajandi kloostrit ning imetleme kauneid vaateid. Seejärel ootavad meid lõõgastavad tunnid rannal või paadisõit imelistesse koobastesse.
Järgmine peatus on kuulus Bella Vista, kust avanevad lummavad vaated Korfule. Lõpetuseks suundume läbi traditsiooniliste Corfioti külade tagasi kuurordi poole.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, mugavad jalatsid, päikesekreem, ujumisriided, rätik.
Kuupäev: Korraldatakse saabumisel

Albaania kruiis

Tutvustav – Ajalooline
Kestvus: Terve päev

See on sinu võimalus avastada seda tuntud „mõistatuste maad“! Vaid 50 minutiga jõuame Agios Saranta sadamasse, kus toimub giidiga linnaekskursioon. Seejärel on võimalus ühineda bussiekskursiooniga, mis suundub iidsesse Butrinti linna, kus saab külastada Kreeka-Rooma teatri säilmeid ja ajaloolist templit.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, mugavad jalatsid, päikesekreem.
Kuupäev: Korraldatakse saabumisel

Paxos – Antipaxos ja siniste koobaste kruiis

Kruiis, meelelahutus
Kestvus: Terve päev

Tõeliselt lõbus päev merel! Peale kosmopoliitse Paxose saarega tutvumist, ootab meid ees tee maagilistesse sinistesse koobastesse. Seda piirkonda on peetud Marcus Antoniuse ja Kleopatra armupesaks ning siinsed vaated on tõepoolest imelised. Kohalik kristallselge vesi mõjub igaühele meist lummavalt.

Viimane peatus toimub väikesel Antipaxose saarel, mille pikkadel liivarandadel saab ujuda või lihtsalt nautida Joonia mere ilu.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, päikesekreem, ujumisriided, rätik.
Kuupäev: Korraldatakse saabumisel

Sinine laguun ja Parga

Tutvustav-Meelelahutuslik
Kestvus: Terve päev

Ekskursioon viib erilisele kruiisireisile Epirusele. Meil avaneb harukordne võimalus ujuda Sinises laguunis, nautida kaunist randa, merekoopaid ja Parga linna, mis lummab oma eheduse, võluva atmosfääri ning vaadetega. Ekskursiooni alguses naudime vaateid Korfule (vanalinn, kuningaloss, Veneetsia kindluseid ning Kanoni). Seejärel peatume ühes Kreeka kõige ilusamas lahes - Sinises Laguunis – kus on tehtud ka tuntud film. Soovijatel on võimalus ujuda eksootilises rohekas-sinises vees, peatus kestab 1-2 tundi. Peale värskendavat suplust lõunatame laeval ning naudime kohalikku toitu. Laev seilab ka maagilisse Sinise laguuni koopasse. Edasi suundume kaunisse Kreeka väikelinna nimega Parga, millel on rikkalik ja huvitav ajalugu. Tagasiteel peatume väikesel rohelisel Pontikonisi saarel, mis asub keset merd ning mida peetakse Korfu üheks tunnusmärgiks.

Kaasa võtta: kaamera, mugavad jalatsid, peakate, päikesekreem, ujumisriided, rätik.
Kuupäev: Korraldatakse saabumisel

Veepark

Meelelahutus
Kestvus: Terve päev

Kuidas iseloomustada kuulsat Aqualandi parki? - erinevad atraktsioonid, pööris- ja kamikazerajad, vabalangemine, lainebassein, laisk jõgi, pöörane jõgi, basseinisuurused mullivannid, lastealad jne. See kõik ootab teid siin! Unustamatu kogemus kogu perele.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, päikesekreem, ujumisriided, rätik.
Kuupäev: Korraldatakse saabumisel

*Reisikorraldaja:  NOVATOURS

bottom of page