top of page

Kreeka ringreis

Hind al.

849€

reisija kohta

Eestikeelne ringreis toimub 24.09-01.10.2016
Reisi pikkus 6 ööd ja 7 päeva.

Soodushind: 849 eurot reisijale kaheses toas
Tavahind: 1099 eurot reisijale kaheses toas

Nädalase puhkuse jooksul külastame mandri-Kreeka tähtsamaid vaatamisväärusi ning naudime mõnusat rannapuhkust maalilises kuurortlinnas Loutrakis.

Ringreisi programm:

1. päev - Delfi
Otselend Tallinn - Ateena. Varahommikul saabume Ateenasse ja asume teele Delfi poole. Läbime Thebesi, Levadia ja Arachova maakonnad. Külastame Delfi muuseumi, mille väljapanekute hulgas on sellised maailmakuulsad eksponaadid nagu Naxose sfinks, Antinoosi kuju ja Apollo templi aarded. Käime ka Castali allikal, millele omistatakse maagilist mõju. Delfil oli antiikmaailmas ülioluline koht ja tähtsus - just siin ennustasid oraaklid (jumalatega kontaktis olevad selgeltnägijad) tulevikku. Maaliline loodus, kaunid mäed ja pisut salapärane minevik teevad selle koha ainulaadseks.
Õhtusöök ja ööbimine Delfis 3* hotellis.

2. päev - Olümpia
Peale hommikusööki asume teele Peloponnesose poolsaare ja Olümpia suunas. Olümpia on antiiksete olümpiamängude toimumispaik. Külastame arheoloogilist paika, kust said alguse esimesed olümpiamängud. Käime Zeusi templi jalamil, kus süüdatakse ka tänapäeval päikesekiirest püha olümpiatuli. Tutvume Olümpia antiiklinna varemetega, mis juba iidsel ajal ärkasid ellu vaid iga nelja aasta tagant olümpiamängude ajal.
Õhtusöök ja ööbimine Kalo Nero 3* hotellis.

3. päev - Mükeene - Epidauros - Nauplion
Peale hommikusööki sõidame Mükeenesse - iidse mükeene tsivilisatsiooni pealinna. Vaatame maailmakuulsat Mükeene Lõviväravat, Akropoli ja kuningate hauakambreid, kust on väidetavalt leitud Trooja sõja väepealiku Agamemnoni surimask. Seejärel suundume Epidaurosesse. Tutvume Epidaurose antiikteatriga, mis on kuulus oma erakordse akustika poolest. Külastame Kreeka riigi esimest pealinna Nauplioni, kus näeme muuhulgas ka veneetslaste rajatud merekindlust.
Õhtusöök ja ööbimine Loutrakis 3* hotellis.

4. päev - rannapuhkus Loutrakis 3* hotellis hommiku- ja õhtusöögiga
5. päev - rannapuhkus Loutrakis 3* hotellis hommiku- ja õhtusöögiga
6. päev - rannapuhkus Loutrakis 3* hotellis hommiku- ja õhtusöögiga

7. päev - Ateena
Pealelõunal sõidame Ateenasse. Linna jõudes külastame Panathinaikose staadioni, kus 1896. aastal toimusid esimesed kaasaegsed olümpiamängud. Seejärel ringsõit linnas, mille vältel näeme endist kuningapaleed, peaministri residentsi, rahvusgaleriid, peajumal Zeusi templi varemeid ning parlamendihoonet. Tutvume Ateena vanalinna Plakaga ja tõuseme Akropolile, kus tutvume Parthenoni ja Nike templitega ning Akropoli antiikmuuseumiga. Vaba aeg linnas õhtusöögiks (ei kuulu hinna sisse)
Õhtul transfer lennujaama. Lend Ateena - Tallinn.

Ringreisi programm võib muutuda. Ringreisi toimumiseks on vaja vähemalt 15 osalejat.

Majutus ringreisil:
Majutus 3* hotellides hommiku- ja õhtusöögiga.
Tubades konditsioneer, TV, vannituba, WC.
Tuppa mahub 1 lisavoodi täiskasvanule või lapsele.

Täpsed hotellid selguvad enne reisi.

1. öö Delfi - hotell ***
2. öö Kalo Nero - hotell ***
3.-6. öö  Loutraki - hotell ***

Hinnas:
* Lend Aegean Airlinesi liinilennuga Tallinn - Ateena - Tallinn
* Majutus 3* hotellides hommiku-ja õhtusöögiga
* Ringreisi programm ning sissepääsu piletd (Delfi, Olümpia, Epidaurus. Akropol)
* Lennujaamatransfeerid
* Eestikeelse esindaja teenused

Lisatasu eest:
* Lõunasöögid
* Joogid õhtusöökide juurde
* Majutus üheses toas
* Reisikindlustus
* Akropoli muuseum Ateenas (pilet u 10 eurot)

Hea teada ringreisil:

• Majutus ringreisil: ringreisi programmis märgitud majutus 3 hotellides vastab Kreeka hotellide 3* klassifikatsioonile. Hinnas Hommiku- ja õhtusöök.  Hommikusöök on enamasti kontinentaalne ja mitte väga rikkalik.

• Sularaha: enda tarbeks ja võimalikeks ostudeks soovitame ringreisile kaasa võtta ka sularaha, sest väiksemates keskustes ei pruugi leiduda vajadusel sularahaautomaate ega olla kaardimaksevõimalusi.

• Riietus: septembri lõpus on temperatuur mägedes madalam kui rannapiirkonnas. Kui viimases on päevasoe stabiilselt 25 kraadist ülespoole, siis ringreisi paikades võib olla jahedam. Võtke kaasa ka mõni soojem riietusese ja pange jalga mugavad kõndimisjalanõud.

Lennuajad:

24.09.2016
Tallinn – Ateena
02:30 – 07:00
A3891

30.09.2016
Ateena – Tallinn
23:25 – 02:45 (+1)
A3890

*Reisikorraldaja: TEZTOUR / AURINKO / NOVATOURS

bottom of page