top of page
Emeraude Travel Portugal ekskursioonid

Madeira ekskursioonid

Pakume teile valiku eestikeelseid ekskursioone, mille toimumise eelduseks on vähemalt 16 osavõtjat. Juhul, kui soovijaid on vähem, siis on võimalik minna võõrkeelsetele ekskursioonidele. 


Nende toimumispäevad, hinnad ja marsruut võivad eestikeelsest ekskursiooniprogrammist mõnevõrra erineda. Kohapeal saab ekskursioonide eest maksta ainult sularahas eurodes. 4-14. aastased lapsed saavad 50 %soodustust  ja alla 4-aastased on tasuta ( kui ekskursioonikirjelduses ei ole teisiti mainitud). 
NB! Ekskursiooniprogramm ja hinnad on esialgsed ja võivad enne reiside algust muutuda.

Saareekskursioon
Päeva jooksul tutvume saare idaosa tähtsamate külade ja väikelinnadega ning naudime kaunist ja mitmekesist loodusmaastikku. Esmalt näeme Madeira korvipunumiskeskusena tuntud Camacha küla. Seejärel sõidame Maderia kõrguselt kolmanda mäe Pico do Areeiro tippu (1818 m). Läbime rahvuspargi, kus kasvab maailmas haruldane laurisilva mets. Peatume Ribeiro Frios, kust saavad alguse paljud levada matkarajad. Edasi liigume Santanasse, kus näeme Madeira traditsioonilisi kolmnurkseid õlgkatusega majakesi. Lõunat sööme Faiali külakeses. Peale lõunasööki suundume Porto da Cruzi, mis on saare suhkruroo kasvatamise keskus. Päeva lõppedes külastame Machicot, saare esimest pealinna.

Ekskursioonipäev
24.04 väljuval lennul - laupäev
01.05 väljuval lennul - reede

Kestus: terve päev (u 8:30–17:00)

Hind: u 55 € ja u 27,5 € laps vanuses 4-14a

Nunnade org & Monte
Nunnade org kuulub Madeira kuulsaimate vaatamisväärsuste hulka! Madeira saar on tekkinud u 5 miljonit aastat tagasi veealuse vulkaanipurske tagajärjel. Santa Clara kloostri järgi nime saanud Curral das Freias ehk Nunnade org paikneb otse saare südames, nn. Katlas e kraatris, mis on ümbritsetud kustunud vulkaanidest. Imetleme Pico dos Barceloses vaadet Funchalile ning seejärel sõidame läbi eukalüptimetsade üle 1000 m kõrge Eira do Serrado vaateplatvormile. Montes külastame kirikut, kuhu on maetud viimane Austria-Ungari keisririigi imperaator. Vaba aeg tutvumiseks linnapargi ja ümbrusega. Lisatasu eest võimalik rahvusliku toboggani kelguga mäest alla sõita. Montes avaneb imeline vaade allolevale Funchali linnale.

Ekskursioonipäev
24.04 väljuval lennul - esmaspäev
01.05 väljuval lennul - laupäev

Kestus: pool päeva (u 8:00-12:30)

Hind: u 30 € ja u 15 € laps vanuses 4-14. a

Rahvusõhtu
Meeleolukas õhtu tüüpilises Madeira restoranis, kus teil on võimalik osa saada Madeira rahvatantsudest ja kaasakiskuvast rahvuslikust muusikast. Aegajalt astuvad üles ka fadistad (fado esitajad). Hinna sisse kuulub rahvuslik õhtusöök koos espetada (grillitud lihavarras) ning veiniga.

Ekskursioonipäev
24.04 väljuval lennul - reede
01.05 väljuval lennul - laupäev

Kestus: õhtune väljasõit (u 19:30-22:30)

Hind: u 42 € ja u 21 € laps vanuses 4-14. a

*Reisikorraldaja: AURINKO 

bottom of page