top of page

Santorini ekskursioonid

Pakume teile valiku eestikeelseid ekskursioone, mille toimumise eelduseks on 20-25 osavõtjat. Juhul, kui soovijaid on vähem, siis on võimalik minna võõrkeelsetele ekskursioonidele. Nende toimumispäevad, hinnad ja marsruut võivad eestikeelsest ekskursiooniprogrammist erineda. Kohapeal saab ekskursioonide eest maksta ainult sularahas eurodes. Lastele vanuses 4-14. a kehtib üldjuhul soodustus kuni 50%. NB! Ekskursioonide hinnad ja programm võivad hooaja vältel muutuda. Täpsem info reisiesindajatelt kohapeal!

Kaunis Santorini
Heidame pilgu saare väikeküladele. Käime Mesa Gonias, külas, mis 1956.a. maavärinast alates on osaliselt varemeis ja mahajäetud, samuti vaatame küla õigeusukirikut. Sisemaal Pyrgoses näeme vanu elamuid ja Veneetsia kindluse varemeid. Astume sisse ka ühte saare paljudest veinikodadest, kus saab kohalikku toodangut kaasa osta. Külastame Santorini ilmselt enim tuntud küla, kõrgel kaljupangal asuvat Oiat, kus meil jääb vaba aega kaunite vaadete nautimiseks ning söömiseks.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: terve päev (u 9:00-16:30)
Hind:u 40 € ja u 20 € laps vanuses 4-12. a

Afroditi laevaretk

Rahvusvaheline ekskursioon. Afroditi laevaretk on võimsaid vaateid ja mitmekesiseid elamusi pakkuv ekskursioon. Päeva jooksul naudime hunnituid vaateid imeilusa puitlaeva pardal seilates, kõnnime Nea Kameni vulkaanisaare tippu, et näha vulkaanikraatreid ning supleme lähedalasuva väikesaare juures soojaveeallikates. Enne päikeseloojangut serveeritakse laeva parda maitsev buffee-õhtusöök, mis koos vee ja veiniga kuulub ekskursiooni hinna sisse. Õhtu lõpetab maailmakuulus Santorini päikeseloojang.

Ekskursioonipäev: mitmel päeval nädalas
Kestus: terve päev
Hind: u 75 € ja u 38 € laps vanuses 4-12. a 
Hinnale lisandub vulkaaniala pilet 2,50 €
Hind sisaldab: õhtusööki koos jookidega (vesi, vein). Hinnale lisandub vulkaaniala pääse 2,50 €

Merereis vulkaanisaartele

Rahvusvaheline ekskursioon. Transfeerbuss viib teid Athiniose sadamasse, kust võetakse suund Nea Kameni saarele. Saare maapinda katavad mitmete vulkaanipursete tagajärjel ladestunud laavakivi kihid. Siin avaneb teil ainukordne võimalus jalutada uinunud vulkaani jalamil, tunda kuidas maapind õhkab. Järgmine peatus tehakse Palia Kameni saarel, kus saab vulkaani poolt tekitatud kuumaveeallikates supelda. Peale suplust jätkub sõit Thirasia saare suunas. Siin saab kohalikes tavernides einestada, ujuda või teha tutvust  Manolase kulakesega.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: pool päeva, u 8:00-13:30
Hind: u 48 € ja u 24 € laps vanuses 3-12. a
Hind sisaldab/lisatasu eest: Hinnas edasi tagasi transport
Lisatasu eest sissepääs Nea Kameni vulkaanialale, u 2,5 €, mis tasutakse sularahas kohapeal

Ios – päev paradiisisaarel

Rahvusvaheline ekskursioon. Ios- see on kuldsed rannaliivad, türkiissinine merevesi ja armsad autentsed Kreeka külakesed täis ajalugu. Valged majad oma siniste aknaraamidega  ja vanad tuuleveskid loovad idüllilise pildi ehtsast Chora külast. Mylopotase pikal rannaribal ootavad külalisi mõnusad rannabaarid kosutavaks joogiks. Laev Iosele väljub Athina sadamast. Iosel saab kohaliku bussi päevapiletiga (sisaldub hinnas) teha endale meelepäraseid sõite väikestesse külakestesse. Samuti võib veeta päeva kuldsetel liivarandadel päevitades või vahustes lainetes supeldes.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: terve päev, u 9:00-22:00
Hind: u 75 € ja u 40 € laps vanuses 6-11. a
Hind sisaldab/lisatasu eest:
Hind sisaldab edasi-tagasi transporti, tervitusjooki, kohalikku bussi Iose saarel

Laevaga snorkeldama

Rahvusvaheline ekskursioon. Santorini kuulus laavarannik ja kirgas merevesi pakuvad snorkeldamishuvilistele piisavalt põnevaid elamusi. Vees näeb laavakivimoodustusi ja väikseid mereasukaid nagu kalu, karpe, meritähti ja käsni. Tihti jääb pilgu ette isegi mõni kalmaar.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: pool päeva (u 9:00–14:00)
Hind: u 45 €. Lastele soodustust ei ole
Hind sisaldab: Snorkeldusvahendeid ja kerget einet

*Reisikorraldaja: TEZTOUR / AURINKO / NOVATOURS

bottom of page