top of page
spain-malaga-andalusia-marbella-wallpape

Costa del Sol ekskursioonid

Pakume teile valiku eestikeelseid ekskursioone, mille toimumise eelduseks on vähemalt 25 osavõtjat. Juhul, kui soovijaid on vähem, siis on võimalik osaleda võõrkeelsetel ekskursioonidel. 
Nende toimumispäevad ja marsruut võivad eestikeelsest ekskursiooniprogrammist mõnevõrra erineda. Lastele kehtib hinnasoodustus kuni 50% (juhul kui ekskursiooni kirjelduse juures ei ole mainitud teisiti). 
NB! Ekskursiooniprogramm ja hinnad võivad kohapeal muutuda, täpsem info esindajalt kohapeal.

Ronda ja Marbella
Rahvusvaheline ekskursioon. Ronda on ligi 800 m kõrgusel mägedes kuristiku nõlval asuv väike armas Andaluusia linnake, kus on tänini säilinud möödunud sajandite ajaloohõng. Sõit Rondasse algab mööda kaunist Costa del Soli rannikut läbi luksuslike villade piirkonna, edasi suundutakse mööda kauneid mägiteid sisemaale. Ronda erinevaid linnaosasid ühendavad 3 silda. Rondas toimub jalgsi linnaekskursioon, mille käigus külastatakse Andaluusia üht vanimat härjavõitlusareeni, 18. saj. ehitatud silda, kust avaneb kaunis vaade Tajo kuristikule. Käiakse ka veinimuuseumis ning jääb vaba aega omapäi jalutamiseks. Marbellas saab imetleda Los Naranjose väljakut, raekoda, kirikut ja San Juan de Diose kabelit jpm.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: terve päev
Hind: 48 € ja 36 € laps vanuses 4-10. a

Hind sisaldab/lisatasu eest:
Transporti, sissepääsu härjavõitluse muuseumi, linnaekskursiooni
Lisatasu eest 5 € veini degusteerimine

Gibraltar

Sõidame Briti kolooniasse, kuulsale ahvide kaljule Gibraltarile. Teeme ringsõidu Gibraltaril ja külastame Saint Michaeli koobast. Võimalus sõita funikulööriga kalju tippu, kust avaneb suurepärane vaade Marokole ja Atlandi ookeanile. Vaba aeg sisseostudeks.
Eesti kodanikele on Gibraltar viisavaba, punaste ja hallide passide omanikele on vajalik Suurbritannia viisa.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: terve päev, u 8:00-17:00
Hind: 52 € ja 39 € laps vanuses 4-10. a

Hind sisaldab/lisatasu eest:
Transporti, bussiekskursiooni Gibraltaril, sissepääsu San Miqueli stalaktiidikoopasse

Sevilla

Rahvusvaheline ekskursioon. Andaluusia pealinna Sevillasse sõidetakse mööda kauneid mägiteid, mille äärde jäävad väikesed armsad Hispaania mägikülad. Linnaekskursiooni käigus tutvutakse kauni gooti stiilis ehitatud katedraali, Maria Luisa pargi ja Hispaania väljaku Plaza Espanaga. Linnas jääb piisavalt vaba aega omal käel ajaloolise Santa Cruzi linnaosaga tutvumiseks.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: terve päev, u 6:30-20:00
Hind: 77 € ja 57,75 € laps vanuses 4-10. a

Hind sisaldab/lisatasu eest:
Hind sisaldab transporti, sissepääsu Sevilla katedraali
Lisatasu eest lõunasöök

Maroko Tanger

Tule ja saa osa Hispaania lõunanaabri  Maroko ilust! Merereis saab alguse Tarifa sadamast ja vaid tunnise laevasõidu järel randume Tangeri sadamasse Marokos. Näeme Maroko kuninga suveresidentsi, ajaloolises mediinas ootavad meid värvikireva kaubaga käsitöölised. Saame jälgida imeliste ehete valmimist, meeli ülendab lõhnade ja maitsete pillerkaar. Lõunatame kohalikus restoranis, kus pakuvad silmailu kohalikud tantsijad ja kõlab ehtne Maroko muusika. Peale lõunat jalutame vana kindluse juurde
NB! Võtke kaasa pass (peab kehtima vähemalt 3 kuud peale riigist lahkumist) või ID-kaart. Eesti kodanikele on Maroko viisa vaba. Eesti elamis- ja tööloaga punase vene passi omanikud võivad Marokos viibida samuti viisavabalt 90 päeva poole aasta jooksul. Riiki sisenemiseks on vajalik pass ja elamisluba Eestis (originaal), mis mõlemad kehtivad vähemalt 3 kuud pärast reisi. Maroko ei tunnista Eesti halli välismaalase passi ning viisat nende omanikele ei väljasta.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: terve päev, u 7:00-19:00
Hind: 87 € ja 65,50 € laps vanuses 4-10. a

Hind sisaldab/lisatasu eest:
Hind sisaldab transporti ja lõunasööki ilma jookideta
Lisatasu eest joogid lõunasöögi kõrvale

Granada ja Alhambra palee

Granadat peetakse Hispaania üheks ilusamaks linnaks. See oli viimane suur mauri kindlus, mille langemine 15. saj. tähistas islami ajajärgu lõppu Hispaanias. Siin on palju gooti- ja renessansistiilis hooneid, linna peamine vaatamisväärsus on aga kindlasti suurejooneline Alhambra (eesti keeles punane) paleekompleks. Ekskursiooni jooksul näeme ka Carlos V paleed ning kauneid Generalife aedu. Jääb ka vaba aega linnas. Sissepääsupiletid on hinnas.
NB! Kuivõrd Alhambra on üks Andaluusia enimkülastatavaid vaatamisväärsusi, siis sõltub Granada ekskursioonipäev ja väljasõidu kellaaeg sellest, mis ajaks grupile Alhambra sissepääsupiletid kinnitatakse. Seega võib väljasõidu päev ja kellaaeg nädalati muutuda. Lisainfo Aurinko reisiesindajalt kohapeal.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: terve päev, u 7:30-19:00
Hind: 83 € ja 62,25 € laps vanuses 4-10. a

Hind sisaldab/lisatasu eest:
Hind sisaldab transporti ja sissepääsu Alhambra paleesse
Lisatasu eest lõunasöök

Andaluusia õhtu

Rahvusvaheline ekskursioon. Andaluusia juurde kuuluvad kindlasti flamenko rütmid ja sirgeseljaliste ratsanike uljad hobused. Pärastlõunal avaneb meil võimalus saada osa  Torremolinose kuulsa ratsaklubi 20 puhtaverelise tõuhobuse sõust Ritmo a Caballo. Hobused on erakordselt hästi treenitud ja kuuletuvad pelgalt kõrvasositatud märguandele...1,5 tundi hobuste tantsulist etteastet  möödub märkamatult. Õhtu jätkub lähedal asuvas El Ranchito rantšos flamenko rütmides - seelikud sahisevad, kastanjetid klõbisevad....Tule ja saa osa ehedast Andaluusiast.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: õhtune üritus u 16:00–23:00
Hind: 57,50 € ja 36,50 € laps vanuses 4-10. a
Hind sisaldab/lisatasu eest:
Hind sisaldab transporti, kolmekäigulist õhtusööki ja jooke toidu kõrvale (sangria, vein, õlu, vesi, lastele karastusjoogid). Võimalik tellida ka taimetoitu

 

*Reisikorraldaja: AURINKO

bottom of page