top of page
Emeraude Travel Portugal ekskursioonid

Costa del Sol Golf

Costa del Soli kutsutakse ka Costa del Golfiks, sest klimaatiliselt sobib see piirkond aastaringseks golfi harrastamiseks ning väljakuid on siia rajatud juba rohkem kui 30. Suure valiku väljakute hulgast leiab iga harrastaja endale sobiva. Golf on Andaluusias väga populaarne, seetõttu soovitame tii-ajad ette broneerida. Täpsem info vt. www.golf-andalucia.net/index.htm
Marbella piirkonda nimetatakse golfimängijate mekaks, sest siin on Andaluusia kõige ilusamad ja huvitavamad golfiväljakud.

Club de Golf Aloha

Aloha golfiväljak pakub maalilisi vaateid mägedele, huvitavat mängu ning kuulub parimate golfiväljakute hulka Euroopas. 1975. aastal avatud väljak nõuab eelkõige tugevaid lööke ja täpsust. Golfiklubi restoran on üks parimaid Marbellas. Kuna tegemist on privaatse klubiga, kus nõutakse kliendikaardi olemasolu, siis saavad tavakülastajad tii-aegu broneerida vaid maist septembrini.

Cabopino Golf

2001. aasta aprillis avatud golfiväljak pakub ilusad vaated merele ja mägedele. Keeruliseim rada ( rada 5, 378m, par 4) on väga kitsas ning seda ääristab paremalt külgveetakistus tii´st griin´ini ja aut vasakult. Kõige ilusam avalöögiala ( rada 3, 288m, par 4) on raiutud kaljuseina ning selle raja edenemisala asub 200m allpool. Loomulikult avaneb sealt maaliline vaade.

Guadalmina Golf Club
Guadalmina golfiväljakud on imelise maastikuga. Lõunapoolne väljak on raskem ning ootab eelkõige kogenud mängijaid. Golfiväljakut kaunistavad troopilised taimed, ilus liivarand ja vaated mägedele. Veetakistused puuduvad. Kuigi põhjapoolsel väljakul on palju veetakistusi ja puid, on seal siiski lihtsam mängida. Kõige ilusamad griinid põhjapoolsel väljakul ( rada 9 ja rada 18) asuvad kahelpool suurt järve, mille keskelt purskub vesi 30 meetri kõrgusele pakkudes huvitavat vaatemängu.

Greenlife Golf
Greenlife Golfiväljakut kaunistab ilus lopsakas loodus ja suur järv purskkaevuga. Golfiväljak sobib igal tasemel mängijale. Klubi kompleksi kuulub ka golfikool, pro shop, 2 tenniseväljakut, jõusaal, saun, soojendusega sisebassein ja luksuslik restoran El Lago.

La Quinta Golf and Country Club www.laquintagolf.com
Golfiklubi on asutatud kolmekordse maailmameistri Manuel Piñero poolt. Tõeliselt huvitav golfiväljak, mis koosneb kolmest 9-augulisest väljakust, mida saab omavahel kombineerida, et mängu raskemaks või lihtsamaks muuta. La Quinta Golfiklubisse kuulub ka tasemel golfikool, kus saavad harjutada nii algajad kui ka edasijõudnud. Golfiklubi juurde kuulub ka suurepärane restoran ja luksuslik Spa.

Las Brisas Golf Club
Golfiklubi on asutatud 1968-ndal aastal D. Jose Banusi poolt ning kandis siis nime Club de Golf Nueva Andalucia. Golfiväljaku arhitekt Robert Trent Jones on loonud imelise maastikuga golfiväljaku. Erinevaid taimi ja puid on siia toodud igalt kontinendilt. Mängu Las Brisas`e golfiväljakul muudavad keeruliseks 10 järvekest, 2 pikka ojakest ning arvukad bunkrid.

Los Naranjos Golf Club

Golfiklubile on pandud nimi apelsinipuude järgi, mis kaunistavad väljakuid. Maastik ei ole väga mägine, kuid edenemisalad on suhteliselt kitsad. Golfiklubi kuulub Hispaania parimate klubide hulka ning see on ka põhjuseks, miks Sean Connery seal armastab tihti mängimas käia. Golfiklubi kompleksi kuulub ka "The Wellness Tower", kus saab peale mängu lõõgastuda masaazhiruumis või võtta osa näiteks Pilatese treeningust.

La Dama de Noche Golf
La Dama de Noche golfiklubi asub Puerto Banusi vastas ning on sobilik igal tasemel mängijale. Golfiklubi nimetus tuleneb La Dama de Noche (Öö daam) lillesordist, mis avaneb vaid öösiti ja katab golfiväljakud meeldiva lillelõhnaga, mis ühtlasi hoiab eemale ka sääsed. Golfiväljakutel saab mängida ööpäevaringselt. Öösel on väljakud valgustatud nii, et ei teki varje ning nähtavus on väga hea.

Marbella Golf and Country Club
Luksuslik Marbella Golf and Country club kuulub euroopa parimate hulka. Maastik on siin väga mägine ja pakub imelisi vaateid ümbritsevale loodusele ja merele. Iga rada on siin unikaalne ning mängurõõmu jätkub eelkõige vilunud golfaritele. Golfiklubis on ka muljetavaldav restoran, baar, pro shop ja tenniseväljakud.

Rio Real Golf Club

1965ndal aastal loodud Rio Reali golfiklubi saab oma nimetuse jõest, mis voolab neljas kohas üle golfiväljakute. Maastik on siin suhteliselt tasane, kuid mängu see lihtsamaks ei tee. Näiteks 11- nda raja avalöök peab ületama kitsa jõeoru ning enne griinile jõudmist tuleb ettevaatlik olla veel ühe väikese jõekesega. Märkimisväärselt ilusad rajad on 5 ja 6, mis asuvad mere ääres. Lisaks jõgedele on väljakutel ka väikesi järvekesi ja piisavalt palju bunkreid. Klubis saab võtta ka golfikursusi.

Santa Maria Golf and Country Club

Esimesed 9 rada on disainitud arhitekt Antonio Garcia Garrido poolt, ülejäänud 9 rada on loodud 1996-ndal aastal golfiklubi poolt. Klubi on väga populaarne igal tasemel golfarite seas. Golfiklubis on ka tenniseväljakud, bassein ja bowlingusaal.

Santa Clara Golf Club
2001. aastal avatud maalilise loodusega golfiväljakud muudavad siin mängu tõeliselt nauditavaks igal tasemel golfarile. Väljakutel on mitmeid järvekesi ning pikk ja looklev jõgi. Maastik on üsna tasane, välja arvatud 8. rada, mis tõuseb kõrgelele mäele. 9-nda raja avalöögi alalt avaneb suurepärane vaade vahemerele ja ümbritsevale loodusele. Klubis saavad võtta kursusi nii algajad kui edasijõudnud.

*Reisikorraldaja: AURINKO

bottom of page