top of page

Costa Daurada

Hinnad al.

479€

reisija kohta

Hispaania, Costa Daurada piirkonna otsereisid toimuvad sühishooajal 2019.

Ühenädalased reisid toimuvad kolmapäeviti: 04.09-25.09.2019 (viimane väljalend Tallinast Reusi 25.09.2019)
Kahenädalasi reise on piiratud arvul. Kohtade saadavuse kohta palume saata päring e-maili teel info@emeraudetravel.ee.

Võimalik on valida Cambrils, Salou ja La Pineda puhkusepiirkondade vahel.

Lennud: Lennufirma Smartlynx Airlines, lennuaeg u 3 t ja 50 min

Lennujaamatransfeerid: 
Reusi lennujaam-Cambrilsi kuurort u 10 km, transfeeri kestus esimese hotellini u 20 min 
Reusi lennujaam- Salou u 12 km, transfeeri aeg esimese hotellini u 20 min
Reusi lennujaam- La Pineda u 13 km, transfeeri aeg esimese hotellini u 20 min

Hind alates 479€ reisijale kaheses toas.

Kui ideaalne puhkus tähendab kultuuri, unustamatuid maitseelamusi ja imelisi liivarandu, siis Costa Daurada on selleks just ideaalne koht! Costa Daurada asub Kataloonia autonoomses piirkonnas, kus on kokku 4 provintsi: Girona, Lleida, Barcelona ja Tarragona. Costa Daurada (katalaani keeles) või Costa Dorada (hispaania keeles) jääb Barcelonast lõuna poole Tarragona provintsi ja rannikuala nimi eesti keeles tähendab Kuldset rannikut. Siinsete mererandade liiv on tõepoolest kullakarva. Randasid iseloomustavad laugjalt süvenev merepõhi ja väikeste lahesoppidega ääristatud liivarannad. Sellised võrratud supelrannad on siin mitme kilomeetri pikkused. Kõige enam armastavad siin puhkamas käia lastega pered. 
Costa Daurada võlub puhkajaid kontrastse ja lummava atmosfääri, provintsi rikkaliku ajaloo, meeldiva kliima ja ainulaadsete looduskaitsealadega. Puhkajad tunnevad end siin väga mugavalt - siin on, kus lõõgastuda ja lõbutseda. 
Rändamishimulised turistid võivad külastada ümberkaudseid iidseid linnu ja viinamarjaistanduste rüpes pesitsevaid kloostreid. Lastele jätab siin kahtlemata kustumatu mälestuse Euroopa suuruselt teine (Disneylandi järel) teemapark Port Aventura. 
Piirkonna suurim ja tähtsaim linn on provintsikeskus Tarragona, mis on tuntud tähelepanuväärsete Rooma-aegsete arhitektuurimälestiste poolest. 
Rannikuala kuulsaimad kuurordid on Salou, Cambrils, Sitges ja La Pineda.

Cambrils - Rahulik rannapuhkus kulinaarses paradiisis

Rahulik kuurortlinn Cambrils Salou külje all pakub puhkajatele suurepärast vaheldust argipäevast. Kataloonia toidukultuuri pealinnana tuntud Cambrils pakub nii kulinaarseid võlusid, romantilist vanalinna kuika imelisi liivarandu.

Kümne kilomeetrine rannajoon teeb Cambrilsist suurepärase rannakuurordi. Cambrilsi keskusest itta jäävad ilusaimad liivarannad, kus saab rahuliku rannapuhkuse ühildada mõnusate sportlike tegevustega nagu rannavõrkpall või vesijalgrattasõit. Romantilised kanuumatkad mõnda lahesoppi või abajasse lasevad unustada ka kõige pakilisemad argimured. Siin on suurepärased võimalused nii jalutamiseks, sörkjooksu harrastamiseks kui ka jalgrattasõiduks.

Sadamalinna arvukad söögikohad ootavad teid nautima kohalikke hõrgutisi. Siit leiab nii Michelini tärnidega pärjatud restorane kui ka traditsioonilist Hispaania kööki pakkuvaid söögikohti. Rannarestoranid ahvatlevad värskete mereandide ja traditsioonilise tapase kultuuriga. Kui soovite kogeda vilkamat ööelu, soovitame põigata Salou sooja suveöö embusesse.

 

Hind al 479 € / in

Sihtkoha eelised

 • Kümnekilomeetrine liivarand, mõnusad rannasopid

 • Hulgaliselt heatasemelisi restorane ja söögikohti

 • Suurepärased aktiivse puhkuse veetmise võimalused

 • Hea ühendust ümberkaudsete linnadega

La Pineda - Kohalik atmosfäär, kuldkollased liivarannad
La Pineda jääb Costa Daurada põhjaossa ning moodustab koos Salou ja Cambrilsiga selle piirkonna suurima turismipiirkonna. La Pineda sobib hästi nii perepuhkuseks kui romatiliseks reisisihtkohaks. Soe meretuul, kuldkollased rannad, kristallselge merevesi ja rahulik puhkuseidüll on need märksõnad, mis iseloomustavad La Pineda kuurorti. Selle rannikuäärse kuurordi rannapromenaad on ligi 4 km pikk. Lisaks arvukatele turistidele, on ka kohalikud selle kuurorti hästi omaks võtnud ja nii saab siin tunda mõnusat kohalikku atmosfääri. Barcelona jääb vaid umbes tunnise autosõidu kaugusele.

Hind al 649 € / in
 

Sihtkoha eelised

 • Puhtad liivarannad

 • Head ühendused arhitektuuripärli Barcelonaga

 • Mitmeid teema- ja veeparke

 • Maitsev Katalaani köök ja tapase kultuur

Salou - Mõnus rannapuhkus elavas kuurordis
Salou on Costa Daurada elavaim kuurort. Siit leiad ideaalseks puhkuseks kõik vajaliku - kollased liivarannad ja laugjalt süveneva merepõhja, mis teeb puhkuse mõnusaks ka pere kõige pisemate jaoks.  


Hind al 529 € / in

Sihtkoha eelised

 • Pikad liivarannad

 • Head ühendused ajaloolise Tarragona ja arhitektuuripärli Barcelonaga

 • Mitmeid ajaveetmiskohti nii suurtele kui väikestele

 • Lähedale jääb Port Aventura teema- ja veepark, kus jagub tegevust kogu perele

*Reisikorraldaja: AURINKO

bottom of page