top of page
girl-looking-at-the-sea-through-sunglass

Costa Daurada ekskursioonid

Pakume teile valiku eestikeelseid ekskursioone, mille toimumise eelduseks on vähemalt 25 osavõtjat. Juhul, kui soovijaid on vähem, siis on võimalik osaleda võõrkeelsetel ekskursioonidel. 
Nende toimumispäevad ja marsruut võivad eestikeelsest ekskursiooniprogrammist mõnevõrra erineda. Lastele kehtib hinnasoodustus (juhul kui ekskursiooni kirjelduse juures ei ole mainitud teisiti). 
NB! Ekskursiooniprogramm ja hinnad võivad kohapeal muutuda, täpsem info esindajalt kohapeal.

Barcelona
Saame ülevaate Barcelona peamistest vaatamisväärsustest: Montjuici mägi, 1992 .a Olümpiamängude peastaadion, Camp Nou's ehk kuulsa FC Barcelona jalgpalliklubi kodustaadion ja muuseum (muuseumisse sisse ei lähe). Käime ära ka 20. saj arhitektuuri tippsaavutuse, arhitekt Antoni Gaudi poolt kavandatud kiriku La Sagrada Familia juures. Linnas jääb paar tundi ka vaba aega, et jalutada sadamasse viival kaunil La Rambla bulvaril, keskaegses Gooti kvartalis (Barri Gotic) või Paseo de Gracial, imetlemaks sealset modernistlikku arhitektuuri.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: terve päev
Hind: u 39 € ja u 35 € laps vanuses 4-10. a

Montserrati klooster ja Kataloonia veinid

Alustame teekonda Montserrati mäeaheliku suunas, mis on 10 km pikk ja 5 km lai ning mille kõrgeim tipp on 1230 m. Mägedega sama nime kandev klooster, mis tegutseb juba u 1000 aastat, asub 725 m kõrgusel merepinnast. Mäelt avaneb panoraamne vaade Katalooniale. Kataloonlased peavad Montserrati pühaks mäeks ning see on Santiago de Compostela (Galicias) järel suurim palverändurite sihtkoht Hispaanias. Ekskursiooni hinnas sisaldub edasi-tagasi rongisõit kloostri juurde (u. 10 min üks suund)kus avanevad kaunid vaated mägedele ja orgudele.Tutvume kloostriga, saab külastada basiilikat, maitseme kloostris valmistatud likööri. Vaba aeg, et soovi korral saab sõita köisraudteel 1000 m kõrgusele mäetippu või süüa lõunat (mõlemad lisatasu eest). Edasi jätkub teekond Kataloonia suurima veinitööstuse linna Vilafranca del Penedési poole, kus asub Torrese veinitehas ja -kelder. Veinikeldris tutvume veinivalmistamise traditsioonide ja kaasaegse tehnoloogiaga ning saame infot Torrese veiniimpeeriumi kohta. Maitseme veine, mida saab soovi korral ka kaasa osta.
NB! Kuna kõrgel mägedes võib olla jahe, soovitame kaasa võtta soojemad rõivad ja jalga panna sportlikud jalanõud mägedes liikumiseks. Kloostri territooriumil viibimine eeldab sündsat riietust (õlad-põlved kaetud).
NB! Kloostri ja veinitehase külastus võib toimuda ka vastupidises järjekorras.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: terve päev
Hind: u 60 € ja u 55 € laps vanuses 4-10. a

Andorra

Varahommikul algav bussiekskursioon viib meid selle väikeriigi südamesse, pealinna Andorra la Vellasse, kus jääb u 4 h vaba aega omal käel ringi vaatamiseks ja sisseostudeks. Hispaania ja Prantsusmaa piiril Pürenee mäestikus asuv kääbusriigi Andorra pindala on kõigest 470 km² ning seal elab ainult 79 000 inimest. Keeltest on kasutusel hispaania, prantsuse ja katalaani keeled. Talvisel ajal on ta tuntud eelkõige suusakuurordina. Suvel meelitab turiste maaliline loodus - ligi 3000 m kõrgused mäed ja orgudesse ehitatud külad. Lisaks looduse ilule kütkestab külastajaid ka EL-ga sõlmitud tolliliidust tulenevad eelised. Andorras on käibel euro, aga ta ei kuulu EL. Arvukad poed meelitavad erineva maitsega ostjaid siia kõiksugu kaupa soetama. Bussisõit Andorrasse kestab koos piiripunkti läbimisega u 4 h. Nii minnes kui tulles tehakse kiirtee ääres peatus kohvitamiseks (ei ole hinnas), sirutamiseks, tualeti külastamiseks. NB! Reisile võtke kaasa isikut tõendav dokument.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: terve päev
Hind: u 55 € ja u 50 € laps vanuses 4-10. a

Flamenko õhtu

Laske end flamenko rütmidel haarata ja muusika viib teid autentsesse Hispaania õhkkonda. Flamenko on Andaluusia päritolu muusika- ja tantsustiil, mille peamised avaldumisvormid on kitarrimäng, laul ja tants. See on üks parimaid Hispaania kultuuri elemente ja populaarne traditsioon Kataloonias. Väike ja kodune esituspaik tagab hubase õhkkonna ja meeleoluka õhtu.

Ekskursioonipäev: selgub vahetult enne hooaja algust
Kestus: u. 2,5 tundi
Hind: u 25 € ja u 20 € laps vanuses 4-12. a

Veepark Port Aventura Caribe

Port Aventura Caribe veepark asub kohe Port Aventura kõrval, kuhu pääseb eraldi piletiga. Veepargis on liumäed, mullivannid, laste mänguala, restoranid, sisebassein, hoiukapid ja suveniiripood.

Ekskursioonipäev: Veepark on avatud maikuu lõpust alates iga päev. Täpsem info esindajalt kohapeal.
Hind: u 29 € ja u 25 € laps vanuses 4-10. a
Hind sisaldab/lisatasu eest:
Hind sisaldab sissepääsupiletit veeparki

Kaks teemaparki samal päeval - Ferrari Land ja Port Aventura

Adrenaliini sõpradele on avatud uus meelelahutuskeskus Ferrari Land! Siin saad seigelda legendaarse autovalmistaja Ferrari võistlusradadel. Saab hea ülevaate Ferrari ajaloost ja legendaarsematest võistlustest. Tegevust ja meelelahutust jagub kõigile pereliikmetele.
Hispaania suurim teemapark Port Aventura kuulub Universal Studios lõbustusparkide ketti ja on kujundatud 6 erineva teemapargina: Vahemeremaad, Metsik Lääs, Mehhiko, Hiina, Polüneesia ja Seesamitee. Neis on suur valik atraktsioone alates väikelastele mõeldud rahulikest karussellidest kuni peadpööritava kiirusega sõitvate Ameerika mägedeni. Pargis korraldatakse temaatilisi etendusi, kus pürotehnilised lahendused on põimitud koreograafia, muusika-, valguse ja veemänguga. On olemas suur valik söögi- ja joogikohti.

Ekskursioonipäev: pargid on avatud iga päev
Hind: u 55 € ja u 47 € laps vanuses 4-10. a
Hind sisaldab/lisatasu eest:
Hind sisaldab sissepääsu Ferrari Landi ja Port Aventura parki samal päeval
Lisatasu eest Ferrari Landi sõidusimulaator (tasumine kohapeal)

Veepark Aquopolis

Traditsiooniliste atraktsioonidega veepark (lainebasseinid, liumäed jms), kus on eraldi pargiosa väikelastele. Veeparki saab Saloust mugavalt bussiga, u 4 km. Aquopolis on Costa Daurada ainus veepark, kus lisaks veemõnudele saab nautida delfiinide ja merilõvide sõud ning eelregistreerimise korral merilõvidega mängida ja ujuda. Pargis on ka söögi- ja joogikohad, lamamistoolid lõõgastumiseks. 

Ekskursioonipäev: park on avatud iga päev
Hind: u 55 € ja u 47 € laps vanuses 4-10. a

*Reisikorraldaja: AURINKO

bottom of page