top of page
Emeraude Travel Portugal ekskursioonid

Costa del Sol VEE- JA TEEMAPARGID

Tivoli World ( Arroyo de la Miel, Benalmadena)

Costa del Soli suurim lõbustuspark asub Arroyo de la Mielis, u 2 km kaugusel Benalmadena rannast. Eksootliste taimede, restoranide ja vabaõhuteatritega pargis on rohkelt erinevaid atraktsioone - Ameerika mäed, karussellid, kiiged, veeatraktsioonid. Tivolis on võimalus vaadata flamencoshowd, Metsiku Lääne showd ning osaleda ise interaktiivsetes showdes.
http://www.tivoli.es

Lõbustuspark Funny Beach (Marbella)
Marbella lähedal paiknev Funny Beach on mõeldud nii suurtele kui väikestele lõbujanulistele puhkajatele. Rannas asuvas meelelahutuspargis on kardirada, minigolf, elektriautod, videomängud, piljard. Funny Beachil saab sõitma minna ka suure banaanipaadi, vesisuuskade ja skuutriga.
http://www.funnybeach.com

Veepark Parque Acuatico (Mijas)
Üks piirkonna paremaid ja suuremaid veeparke, kus on lainebassein, kamikadze, raftinguhuvilistele seikluste jõgi ning väikelastele minipark. Pargis korraldatakse erinevaid show'sid, vesiaeroobika tunde ja rannavolle võistlusi. Mijas asub Fuengirola lähedal. Park on avatud mai algusest septembri lõpuni.
www.aquamijas.com

Veepark Aqualand (Torremolinos)
Siinsed veeliumäed pakuvad rõõmu ja adrenaliini nii lastele kui täiskasvanutele. Park on avatud mai lõpust septembri keskpaigani.
http://www.aqualand.es/torremolinos/index.php?wlang=en

Teemapargid ja muuseumid

Benalmadena Sealife
Nii lastele kui täiskasvanutele mõnusat ajaviidet pakkuv akvaarium paikneb Benalmadena jahisadamas. Tunnelis jalutades, võib enda ümber ja kohal üpris lähedalt näha kõikvõimalikke mereelukaid alates korallidest ja väikestest kaladest kuni suurte haideni. Esindatud on üle 5000 erineva liigi nii Vahemere piirkonnast kui ka Atlandi, India ja Vaiksest ookeanist ning Punasest merest.
www.sealifeeurope.com

Selwo Marina
Benalmadenas Paloma pargis asuv mereloomade park, kus võib näha delfiine, merilõvisid, pingviine, roomajaid, samuti papagoisid ja teisi troopilisi linde. Mitu korda päevas leiavad aset erinevad looma- ja linnushowd.
www.selwomarina.com

Selwo safaripark
100-l hektaril laiuvas pargis on võimalik lähedalt näha väga erinevaid loomi. Lisaks pakutakse külastajatele ka ootamatuid seikluslikke üllatusi. Saab ratsutada, rippsilda ületada ja vibulaskmises kätt proovida. Safaripark paikneb Marbella ja Estepona vahelise kiirtee ääres, Autovia Costa del Sol 162,5 km-l.
www.selwo.es

Fuengirola loomaaed
Tegemist on loomasõbraliku paigaga, kus loomadele on püütud luua võimalikult looduslähedane elukeskkond. Te satute otse metsiku looduse keskele, jalutate läbi vihmametsa, näete ahve, krokodille, madusid, leoparde ja paljusid teisi loomi. Loomaaed asub mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Fuengirola bussi- ja raudteejaamast, härjavõitlusareeni lähedal.
www.zoofuengirola.com

Krokodillipark
Torremolinose veepargi kõrval paiknevas krokodillipargis elab üle 300 krokodilli, alates väikestest krokodillipoegadest kuni 5 m pikkuste isenditeni. Lisaks krokodillidele võib pargis näha ka ponisid, mufloneid ja hirvi. Iga päev toimuvad erinevad loomashowd.
www.crocodile-park.com

Köisraudtee
Benalmadenas on võimalik sõita ka köisraudteega. Tivoli juures asuvast köisraudtee peatusest viib 4-kohaline funikulöör teid Malaga ranniku kõrgeimasse punkti Calamorro mäele (724 m), kust avaneb unustamatu vaade Sierra Nevada mäeahelikule ning allolevale orule. Selge ilma korral paistab siit ka Gibraltar ja Aafrika rannik. Mäetipus on baar ning suveniirikauplus, samuti on mäekülgedel vaadete nautimiseks jalutusrajad. Uuteks atraktsioonideks on kotkaste ja öökullide näitus ja eeslitega ratsutamine. Suvisel ajal sõidab funikulöör iga kümnekonna minuti järel.

Carromato de Max (Mijas)
Maailma kõige pisemate asjade muuseum, mis avati juba 1972 aastal. See on ainus muuseum maailmas, kus näete Leonardo ``Viimase õhtusöögi`` maali, mis on joonistatud riisiterale, riietatud kirpe, hambaorgist tehtud baleriini ja palju teisi uskumatult väikseid asju. Vaatamiseks on välja pandud kokku 360 pisikest imet.

*Reisikorraldaja: AURINKO

bottom of page