top of page
sea.png

Gran Canaria kuurordid

Gran Canarial leidub tegemist kõigile - mudilastest nende vanavanemateni. Siin on nii linnu kui rannakuurorte, soovi korral nii rahulikku olemist kui aktiivset tegevust. Pealinn Las Palmas pakub suurepäraseid ostuvõimalusi ja meeldejäävaid kultuurielamusi. Lisaks veetlev vanalinn, mille juveeliks on Santa Ana katedraal.

Melonerase moodsad hotellid, rannatänava brändirõivaste kauplused ning golfiväljakud meelitavad täiskasvanud reisijaid. Naaberkuurort Maspalomases on kõik perepuhkuseks vajalik-lõbustuspark, veepark, Palmitos Park ning kuulsad liivadüünid.
Playa del Ingles on vaieldamatult endiselt Gran Canaria populaarseim kuurort, mille tõmbenumbriks on eelkõige laiad liivarannad. Samuti kuulus ostu- ja meelelahutuskeskus Yumbo, mitmekesine restoranivalik ning kohati pöörane ööelu. Omaette maailm on kohalike elurajoon San Fernando ning sealne turg.

Rahuliku atmosfääriga varjulises lahesopis paiknevat Puerto Ricot on õnnistatud pea 320 päikselise päevaga aastas. Päevi veedetakse siin rannaklubis, naabruses asuval Amadorese liivarannal või Angry Birdsi pargis. Gran Canaria Veneetsiaks peetav Puerto de Mogan on hurmava sadama ning pisikese rannaga maaliline kuurortlinn.
Teenindus sihtkohas on eesti keeles. Kõik meie reisiesindajad suhtlevad ka vene ja inglise keeles.
 

Kuurordid

Playa del Inglés- mitmekülgne meelelahutus ja harrastused ning maitsvad toidud
Hind al 549 eurot

Kuus kilomeetrit sametist liivaranda meelitab Playa del Inglési rannaelu nautima. Hotellivalikust leiab endale sobiva nii luksust hindav puhkaja kui väikese eelarvega reisisell. 
Playa del Inglésis jätkub tegevust terveks ööpäevaks. Ostuhuvilisi ootab hulk suuri kaubanduskeskusi ning basaare, kohalik ööelu keeb varajaste hommikutundideni. Playa del Inglési arvukate söögikohtade hulgast leiab nii mandri-Hispaania kui rahvusvahelist kööki pakkuvaid restorane. Lastele ja lapsemeelsetele pakub rõõmu Maspalomases paiknev Aqualandi veepark. 

Sihtkoha eelised:
-Suurepärane rannapuhkuse sihtkoht
-Palju häid söögikohti ning erinevat meelelahutust
-Viimastel aastatel on sihtkoht muutunud oluliselt puhtamaks
-Mitmekülgsed aktiivse puhkuse võimalused
-Hea transpordivõrgustik

Maspalomas- lõputud liivadüünid
Hind al 589 eurot

Imeilusate liivadüünide ja heatasemeliste golfiväljakute poolest tuntud Maspalomas on Playa del Inglesiga võrreldes pisut rahulikum kuurort. Maspalomas sobib hästi perepuhkuseks. Siin on lai hotellivalik, mitkekesised harrastusvõimalused ning teemapark Holiday World.
Õhtuid veedetakse Melonerase rannapromenaadi baarides ning mõnusa atmosfääriga pisikestes restoranides. Siin asuvad ka piirkonna kõige heatasemelisemad ostukeskused.

Sihtkoha eelised:
-Peredele sobilikud bangalohotellid
-Maspalomase kaunid liivarannad
-Hulgaliselt ajaveetmisvõimalusi nii täiskasvanutele kui lastele
-Piirkonnas on 5 heatasemelist golfiväljakut

San Agustin- rahulik rannapuhkus ja lai teenusevalik
Hind al 849 eurot

San Agustin Gran Canaria saarel meelitab mõnusa rannapuhkuse ja laia teenusevalikuga. Üks Kanaari saarte lemmikkuurorte San Agustin pakub rahulikku äraolemist kauni rannapromenaadiga ääristatud tumedal laavaliival. San Agustinis võid lamamistoolis lebades päikest nautida või mööda võluvat promenaadi Playa del Inglési kuurorti kõndida.
San Agustini puhtal ja rahulikul rannaribal leidub hulgaliselt veespordivõimalusi. Võid vesijalgratta rentida, surfata või kajakiga Atlandi ookeanil lainetel esõuda. San Agustinist vaid kilomeetri kaugusel ootab laugelt sügavnev Los Burrase kauni liivaga rannasopp. Elavama rannamelu leiab piki promenaadi Playa del Inglési või lausa Maspalomaseesse jalutades. 

Sihtkoha eelised:
-Hea teenuste valikuga rahulik kuurort
-Väike aga ilus rannapiirkond
-Lähedusse jäävad Playa del Inglési liivadüünid

Playa del Cura- rahulik rannapuhkus lahesopis
Hind al 879 eurot

Playa del Cura on neile, kes otsivad kärarikkast argipäevast rahulikku pelgupaika ja mõnusat rannapuhkust. 
Playa del Curas on puhas, pisut jämedamate teradega rannaliiv. U 30 minutilise jalutuskäigu kaugusele jääb ka saare kauneimaks rannaks kutsutav valge liivaga Amadores. 
Puerto Rico ning Puerto del Mogani kuurortide vahel asetsevas Puerto del Cura külas on mõned restoranid ning pisikesed kauplused. Elava Puerto Rico baarid ja restoranid jäävad u 10 minutilise sõidu kaugusele. Liikuma pääseb kas bussi või taksoga. 

Sihtkoha eelised:
-Rahulik kuurort
-Head võimalused aktiivseks puhkuseks

Meloneras- stiilne ja modernne rannapuhkus
Hind al 1089 eurot

Melonerase stiilne hotellipiirkond ja pikk liivarand sobivad ülihästi lõõgastavaks rannapuhkuseks.
Maspalomase kõrval paiknev Meloneras sobib eelkõige täiskasvanud puhkajatele. Kuurordi tõmbenumbriteks on kasiino ning piirkonna parim ostukeskus. Sumedaid õhtuid nauditakse Melonerase kauni rannapromenaadi baarides ning mõnusa atmosfääriga pisikestes restoranides. Melonerase rannatänava lähedalt algavatel kilomeetrite pikkustel Maspalomase liivadüünidel saab nautida rahulikku rannapuhkust.
Hotellide avarad basseinialad ning lõbustuspark Holiday World pakuvad rõõmsaid puhkuseelamusi ka väikestele reisijatele.

Sihtkoha eelised:
-Heatasemelised hotellid
-Kaunid rannad
-Hulgaliselt ajaveetmisvõimalusi ka lastele
-5 heatasemelist golfiväljakut

Playa Taurito- rannapuhkus varjulises orus
Hind al 1129 eurot

Playa Taurito on rahulik kuurort elegantse Puerto de Mogani ning elava Puerto Rico vahel, Atlandi ookeani kaldal. Tänu asukohale kaljudevahelises orus on siin harva tuuline. Playa Taurito soe ja kuiv kliima on ideaalne mõnusaks rannapuhkuseks! 
Aeglaselt sügavnev rannajoon sobib ülihästi lastega peredele. Pere pisemate rõõmuks on Playa Tauritos on ka väike veepark. 
Õhtuid veedetakse kõik hinnas hotellide restoranides roogi ja jooke nautides ning ookeani taha laskuva päikese kuma imetledes. 

Sihtkoha eelised:
-Vaikne, peaaegu tuuleta piirkond
-Head sukeldumisvõimalused
-Rahulik, puhkuseks ideaalne atmosfäär

Puerto de Mogan- Kanaaride Veneetsia
Hind al 1239 eurot

Üks saare kaunimaid külasid - kaarsildadega Puerto de Mogan sobib hästi täiskasvanud puhkajatele, eriti pruutpaaridele. Soovitame romantilist Afrodite kruiisi, mis kulgeb piki karmide kaljude ja salajaste koobastega ääristatud rannajoont. 
Päikesesõpru ootab kauni liivaga Mogani rand. Kuurordis on kohvikute ja restoranidega ümbritsetud idülliline jahisadam, sisseostudeks pisikesed butiigid ning turg. Puerto de Mogani turupäevaks on reede. 

Sihtkoha eelised:
-Puerto de Mogan on looduslikult kaunis ja mõnusalt rahulik kuurort
-Gran Canaria üks päikselisemaid kuurorte
-Kõik teenused on hästi kättesaadavad

*Reisikorraldaja: AURINKO

bottom of page