top of page

Lefkada Ekskursioonid

Pakume teile valiku eesti keeles toimuvaid või rahvusvahelisi ingliskeelseid ekskursioone. Eestikeelse ekskursiooni toimumise eelduseks on vähemalt 15 osavõtjat. Juhul, kui soovijaid on vähem, siis on võimalik minna võõrkeelsetele ekskursioonidele. Nende toimumispäevad, hinnad ja maršruut võivad eestikeelsest ekskursiooniprogrammist erineda. Kohapeal saab ekskursioonide eest maksta ainult sularahas eurodes. Lastele vanuses 4-14. a on hinnaalandus 50% (kui hinnakirjas ei ole märgitud teisiti).
Ekskursioonipäevad selguvad vahetult enne reiside algust.
NB! Reisiprogramm ja hinnad on esialgsed ja võivad enne reiside algust muutuda.

Päev merel ja naabersaartel
Rahvusvaheline ekskursioon. Lefkada ümbruses on palju suuremaid ja väiksemaid saari, lähim neist on kaunis Meganissi. Kõigepealt suundume Papanikolise koopa juurde. Koobas on Kreekas suuruselt teine ning kunagi peeti seda sireenide peidukohaks. Koobas sai nime Kreeka allveelaeva Papanikolis järgi, mis II maailmasõja ajal oli siin varjul olnud. Seejärel jääme ankrusse idüllilisse Meganissi sadamasse, vaba aeg külaga tutvumiseks või ujumiseks ja päevitamiseks. Jätkame teekonda rahulikku rannasoppi, kus laeva meeskond grillib meile maitsva lõunasöögi. Tagasiteel teeme ujumispeatuse kunagi Onassiste perekonnale kuulunud pisikese Skorpiose saare rannal.
Lõunasöök on hinnas. Aurinko reisiesindaja kaasas, eestikeelne info laeval.

Kestus: terve päev (u 9:30–17:30)
Hind: 33 €/täiskasvanu, 16,50 € laps vanuses 4–14. a

Kui alla 4-aastane laps soovib oma istekohta bussis või sööki, on hind 50 % lapse hinnast

Lefkada saareekskursioon
Tutvume Lefkada saare tähtsaimate vaatamisväärsustega. Esmalt suundume saare pealinna, kus külastame kindlust ja mungakloostrit. Seejärel sõidame läänerannikule Khathisma randa, kus on aega ujuda ja päikest võtta või lõunat süüa. Pealelõunal võtame suuna saare lõunaossa, kus Vasiliki külas saab jalutada rannapromenaadil, süüa lõunat hubases restoranis või sisseoste teha.
Lõunasöök ei kuulu hinna sisse.

Kestus: terve päev (u 9:30–17:30)
Hind: 34 €/täiskasvanu, 17 € laps vanuses 4–14. a,8,50 € laps vanuses 0-4. a

Kreeka õhtu Meganissi saarel

Rahvusvaheline ekskursioon. Sõidame laevaga naabersaarele Meganissile, kus Spartochori küla väikses hubases tavernas naudime maitsvaid Kreeka sööke, veini, muusikat ning tantse. Ka külalistele õpetatakse tantsusamme ning soovijad saavad tantsuringis osaleda.

Kestus: õhtune üritus (u 19:00–24:00)
Hind: Lefkadalt 40 €/täiskasvanu, laps vanuses 5–12. a 20 €
Meganissilt 30 €/täiskasvanu, laps vanuses 5-12. a 15 €

Kui alla 4. a laps soovib oma istekohta bussis või oma sööki, on hind 50 % lapse hinnast
 

*Reisikorraldaja: TEZTOUR / AURINKO / NOVATOURS

bottom of page