top of page
girl-looking-at-the-sea-through-sunglass

Tenerife ekskursioonid

Öine El Teide
Tutvustav
Kestvus: Pool päeva


Naudime päikeseloojangut ja tähist ööd Teide mäe rahvuspargis. Kui pimedus laotub üle maastiku, tervitame päikeseloojangut pokaali kihiseva cava’ga. Astronoom kaardistab meie jaoks taeva, nimetades tähtkujusid. Ja see pole veel kõik – õhtu edenedes serveeritakse õhtusöök, mis paneb pitseri maagilisele väljasõidule.

Kaasa võtta: mugavad jalatsid,kaamera, soojad riided
Kuupäev: korraldatakse saabumisel

Tenerife maitsed
Tutvustav-meelelahutuslik
Kestvus: Terve päev


Alustame toidu degusteerimise seiklust San Cristóbal de La Lagunas. Teeme peatuse kahes veinitehases ja proovime paari piirkonna kõige populaarsemat veini ja juustu. Pärast seda on aeg nautida 4-käigulist einet, et oleks jaksu ülejäänud päevaks. Naudime lõunat lõõgastavas atmosfääris, maitseme veini ja imetleme kaunist vaadet ookeanile. Järgmine sihtkoht on Candelaria. Linna on maininud Hispaania ja Ladina-Ameerika katoliiklased kui Candelaria neitsi austamise paika, kes on Kanaari saarte patroon. Teeme pühas paigas jalutuskäigu ning näeme ka Candelaria Jumalaema basiilikat.

Kaasa võtta: mugavad jalatsid,kaamera, päikesekreem, joogivesi, peakate
Kuupäev: korraldatakse saabumisel

Snorgeldamine kilpkonnadega
Kestvus: Pool päeva
Aktiivne puhkus


Fantastiline snorgeldamise retk toimub Playa de la Arenas ja annab võimaluse kohtuda Kanaari saarte kilpkonnadega. Avastame veealust maailma Tenerife ranniku soojas ja selges vees ning imetleme meres elavaid loomi ja taimi.

Kaasa võtta: ujumisriided, rätik,kaamera, päikesekreem, joogivesi
Kuupäev: kKorraldatakse saabumisel

La Gomera
Tutvustav-meelelahutuslik
Kestvus: Terve päev


Praam viib meid La Gomera saarele, kus Cristopher Columbus tegi viimase peatuse enne Uue Maailma avastamise retkele asumist. Läbime Hermigua oru, külastame Garajonay rahvusparki, mis kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse. Kanaari restoranis sööme tüüpilist gomera-stiilis koduselt valmistatud toitu ning naudime erilist Gomera vilekeele (el silbo gomero) demonstratsiooni. Tagasiteel näeme imetlusväärset Agando kalju, samuti tutvume La Gomera pealinna San Sebastiani ajaloo ja kultuuriga.

Kaasa võtta: kaamera, mugavad jalanõud ja soojemad riided
Kuupäev: korraldatakse saabumisel

Keskaegne loss San Miguel
Meelelahutuslik
Kestvus: Õhtune sündmus


Sisenedes San Migueli kindlusesse, tunnete ennast keskaegses maailmas. Loss on kaunistatud keskaegsete rüüde, mõõkade, kummutite ja ürikutega. Krahv Don Rodrigo ja tema tütar - noor krahvinna tervitavad meid oma kindluses ning nende alluvad juhatavad meid saali, kus toimub keskaegne rüütliturniir. Turniiri jooksul serveeritakse keskaegsete kommete kohast pidusööki. Meelelahutusprogramm jätkub ka peale turniiri.

Kaasa võtta: kaamera
Kuupäev: korraldatakse saabumisel

Loro Park
Tutvustav-meelelahutuslik
Kestvus: Terve päev


Loro Park Puerto de la Cruzis on Kanaaride turistidele „kohustuslik“ vaatamisväärsus. 135 000 m² suuruses pargis jätkub tegevust terveks päevaks: merilõvide, delfiinide, papagoide ja mõõkvaalade etendused (ainulaadne Euroopas); Pingviinide planeet - tehisjäämägi, kus elab suurim pingviinide populatsioon väljaspool Antarktikat. Lisaks pingviinidele, gorilladele, tiigritele, alligaatoritele, jaaguaridele, imelisele akvaariumile ja haitunnelile lummab botaanikaaia lopsakas taimestik eksootiliste taimede ja rohkem kui 8000 palmipuuga.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, mugavad jalanõud ja soojemad riided
Kuupäev: korraldatakse saabumisel

La Laguna
Tutvustav
Kestvus: Terve päev


La Laguna omavalitsus asub Anaga ja La Esperanza mäemassiivide vahel ja on suuruselt kolmas omavalitsus Kanaaridel ja suuruselt teine Tenerifel. 1999. aastal kuulutati La Laguna linn UNESCO maailmapärandi hulka; see on ainuke näide koloniaallinnast, mis ei ole ümbritsetud linnamüüriga. La Lagunas asub Tenerife piiskopkond, ülikool, Kanaaride volikogu büroo. Naudime jalutuskäiku linnas ning giid jagab soovitusi, kus süüa tüüpilist Kanaaride lõunat ning nautida kohalikku veini.

Kaasa võtta: kaamera, peakate, mugavad jalanõud ja soojemad riided
Kuupäev: korraldatakse saabumisel

*Reisikorraldaja: NOVATOURS

bottom of page